banner279

Edremit’e barbekülü mesire alanı

Van’ın Edremit Belediyesi tarafından Van Gölü sahilinde yapımına devam edilen kentin ilk barbekülü mesire alanı şimdiden ilgi odağı oldu.

Edremit’e barbekülü mesire alanı
  Van Gölü sahillerindeki Kadembastı mevkiinde ‘Maliye Kampı’ olarak bilinen alanda yapımı devam eden kentin ilk ve tek kamelyalı barbekülü mesire alanı görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

Yaz mevsimiyle Van Gölü’nün keyfini çıkarmak isteyenlerle dolup taşması beklenen mesire alanının açılmasını vatandaşlar merakla bekliyor. VanGölü’nün maviliği ile bütünleşen mesire alanı, aynı zamanda seyrine doyulmaz bir görüntü de ortaya çıkartıyor.

 

Kış aylarına rağmen havaların sıcak gitmesini değerlendiren Edremit Belediyesi, çalışmalarını aralıksız sürdürerek mesire alanını kısa sürede tamamlamayı hedefliyor. Göreve geldiği günden itibaren tüm kesimlerin fikir, düşünce ve önerilerini dikkate alan Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, 300’den fazla mangal ve barbekünün içerisinde bulunduğu kentin ilk mesire alanını bir an önce vatandaşların kullanımına açmak istiyor.


“Mesire alanı vazgeçilmez bir sosyal yaşam merkezi olacak”

 

Göreve geldiği ilk günde bu yana tüm çalışma arkadaşlarıyla birlikte bir ekip ruhuyla Edremit’e değer katmak için çalıştıklarını vurgulayan Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, mesire alanının vazgeçilmez bir sosyal yaşam merkezi haline geleceğini kaydetti. İnsana hizmeti, hizmete çıkış yolculuğundaki ana prensip olarak kabul ettiklerini anlatan Çiçekli, “İlçemize hizmet ederek geleceğe yatırım yapacağız dedik ve bu şuurla çalışmalarımızı yaptık. Kısa süre içerisinde bir birinden güzel çalışmalara imza attık ve yatırımları hayata geçirdik. İlçemizin dört bir yanında yarınlarımıza yön veren çalışmalarımız ve yatırımlarımız oldu, olmaya da devam ediyor” dedi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 20:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241