banner259

Edremit’e 5 yeni semt sahası…

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Hükümetin desteğiyle ilçeye yapılacak 1 milyon TL maliyetli 5 semt sahası için, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem ile protokol imzaladı.

Edremit’e 5 yeni semt sahası…
 Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’da bulunan Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Spor Toto Teşkilatını ziyaret etti.

   Burada Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelen Atıf Çiçekli, ilçeye kazandırılacak 5 semt sahası için sözleşme imzaladı.

    İmza töreninde konuşan Atıf Çiçekli, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Edremit ziyaretinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan 5 semt sahasının yapımı için söz aldığını hatırlatarak, “Bakanımızdan sözünü aldığımız 1 milyon TL’lik yatırım desteğiyle ilçemize 5 semt sahası yapacağız. Yapacağımız semt sahalarının da sözleşmesini Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile imzaladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner247

banner140

banner255

banner141