banner279

EDREMİT BELEDİYESİNDEN EVLENECEKLERE ‘DÜĞÜN BOHÇASI’ DESTEĞİ

Van’ın Edremit Belediyesi, taziyelerde ailelere yaptığı ‘Taziye Paketi’ desteğinin yanı sıra yeni evleneceklere de ‘Düğün Bohçası’ paketi adı altında destek veriyor.

EDREMİT BELEDİYESİNDEN EVLENECEKLERE ‘DÜĞÜN BOHÇASI’ DESTEĞİ

Edremit Belediyesi, yeni evleneceklerin çeyizlerine destek çıkıyor. İçinde seccade, patik, yazma, lif ve havlunun bulunduğu ‘Düğün Bohçası’ ile evlenecekleri ziyaret eden belediye yetkilileri, hediyelerini teslim ederek iki cihan saadeti diliyor.

Edremit Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Edremit Belediyesi olarak dünya evine giren gençleri yalnız bırakmadıklarını belirterek, “Gençlerimize ‘Düğün Bohçası’ hediye ederek yalnız olmadıklarını hissettiriyoruz. Ayrıca çiftlerimizi tebrik ederek, iki cihan saadeti diliyoruz” dedi.

Genç çiftler ise, içinde seccade, patik, yazma, lif ve havlu bulunan ‘Düğün Bohçası’nı teslim alarak, iyi ve kötü günde kendilerini unutmayan Başkan Vekili Çiçekli’ye teşekkür ettiler.

Edremit Belediyesi, ilçedeki taziyelere de ‘Taziye Paketi’ adı altında çay ve şeker desteğinde bulunarak, halkın acılı günlerinde de yanlarında oluyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140