banner279

EDH üyelerine ziyaretler sürüyor

Eski Belediye Pasajın’da bulunan Esnaflar Ekonomide Değişim Hareketi Üyelerini seçim ofisinde ziyaret etti.

EDH üyelerine ziyaretler sürüyor
 Ekonomide Değişim Hareketi seçim çalışmalarına devam ederken EDH Seçim ofisine ziyaretler de devam ediyor. Eski Belediye Pasajı Esnafı EDH Üyelerini seçim ofisinde ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

    Yapılan ziyarette açıklamalar yapan EDH Öncüsü ve Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Necdet Takva, “Sizlerin seçim ofisimizi ziyaret etmeniz bizleri ziyadesiyle memnun etti. Biliyorsunuz Eski Belediye Binası yıkılmadan önce sizlerin yanında olduk ve beraber çalışmalar yürüttük. Sorunlarınızın çözümü aşamasında elimizden gelen her şeyi yaptık. Bizler bu görevlere esnaf ve Tacirin teveccühü ile seçiliyoruz. Dolayısıyla çalışmalarımız ve projelerimizin tamamı Esnaf ve Tacirimiz içindir. Her daim esnafımızın ve tacirimizin yanındayız” dedi.

    EDH Seçim ofisini ziyaret eden Eski belediye Pasajı esnafı, “Bizler esnaf olarak Belediye Pasajında sıkıntılar yaşadık ve yaşadığımız tüm sıkıntılarda Van Ticaret ve Sanayi Odası olarak hep yanımızda durdunuz. O dönemlerde bizlere çok yardımcı oldunuz. EDH’nin tüm çalışmalarınız yakinen takip etmekteyiz. Esnaf olarak sorunlarımızı rahatlık ile sizlere aktarabiliyoruz. Bunun için EDH ekibini kutluyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280