banner279

Dülger: Vanlılar takıma sahip çıkmalı

Van Büyükşehir Belediyespor'un fanatik taraftar grubu Grup Kara Kobralar Başkanı Ercan Dülger, takıma destek çıkan Vefa Bilişim ve Vefa Kağıt Şirketler gurubu yetkilileri Veysel Kaya'ya teşekkür ederek, Vanlı iş adamlarının da katkı sunması gerektiğini vurguladı.

Dülger: Vanlılar takıma sahip çıkmalı
TFF 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta mücadele edecek olan temsilcimiz Van Büyükşehir Belediyespor'a Vefa Bilişim tarafından ilk defa katkı sunuldu.
Konu ile ilgili açıklama yapan Grup Kara Kobralar Başkanı Ercan Dülger, yapılan sponsorluk anlaşmasının diğer işadamlarına örnek olması gerektiğine dikkat çekti.
Dülger, "Bilindiği üzere biz yıllardır Van Büyükşehir Belediyespor'un yanında yer alıyoruz. Takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Vefa Bilişim'den Veysel beye ben sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum. Kendisi takımın malzeme ve yiyecek giderlerini karşılayacak. Umarım bu davranış bizim diğer işadamlarımıza örnek olur. Bu takım bu memleketindir. Herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. İnanın bu takıma destek çıkılırsa çok iyi yerlere gelir. Yeter ki takıma destek çıkılsın. Ben tekrar burada işadamlarımıza sesleniyorum. Van Büyükşehir Belediyespor bu memleketin takımıdır. Bu takımın iyi yerlere gelmesini istiyorsanız her türlü desteği vermelisiniz. Bu konuda yöneticilerinde çalışmaları sürüyor" dedi.
 
"VAN HALKININ TAKIM İÇİN KENETLENMESİ GEREKİYOR"
Bu yıl bambaşka bir takım görmek istediklerini anlatan Grup Kara Kobralar Başkanı Ercan Dülger,  Van halkının da kulüp yönetimi etrafında kenetlenmesini istedi.
Van Büyükşehir Belediyespor'u 2. Lig'de görmeyi istediklerini anlatan Dülger, "İşadamlarımız başta olmak üzere esnaflarımız ve tüm halkımız ile birlikte bu takımın etrafında birleşmeliyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde ilimiz takımı için elimizden geleni yapmalıyız. Bu o kadar basite alınacak bir sektör değil. Çünkü spor sektörü birçok insanımıza iş imkanı oluşturan bir sektördür. Bu ilimizin ekonomisine de büyük katkı sunacaktır. Bugüne kadar Van Büyükşehir Belediye Başkanımız Bekir Kaya ve Eşbaşkan Hatice Çoban ile Belediye Vanspor Kulübü yöneticileri ellerinden gelen her imkânı sunmuşlardır. Kendilerine sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Vefa Bilişim de örnek bir tavır sergileyerek, takıma destek çıktı. Ama halkımızın da bu kulüp etrafında buluşup taşın altına elini koymasını bekliyoruz. Aksi taktirde başarı gelmeyecektir. Gençlik olarak bizler buna hazırız. Benim taraftar grubum yıllardır yağmur, çamur demeden bu takıma elinden gelen desteği sunmuştur ve sunmaya da devam edecektir. Hep birlikte bu takımı hak ettiği yere getirelim. Yeter ki gerekli desteği sunalım. Takımımızı yalnız bırakmayalım. Çünkü bu takım her bireyin takımıdır onun için elimizden geleni yapmalıyız" ifadelerini kullandı.

Bölge: Burhan Ergin
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2015, 20:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241