banner279

Doç. Dr. Özgökçe Mazbatasını Aldı

Özgökçe, başkanlık makamının hizmet makamı olduğunu belirterek, “Hiçbir ayırım yapmadan tüm herkesin belediye başkanı olarak görevimi yerine getireceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 Doç. Dr. Özgökçe Mazbatasını Aldı
Van’ın Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi. Özgökçe, başkanlık makamının hizmet makamı olduğunu belirterek, “Hiçbir ayırım yapmadan tüm herkesin belediye başkanı olarak görevimi yerine getireceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Sabah saatlerinde beraberinde bulunan AK Parti Tuşa İlçe Başkanı Nayif Şabu, belediye meclis üyeleri ve kalabalık bir partili grup ile Van Adliyesi’ne giden Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, mazbatasını Tuşba İlçe Seçim Kurulu Başkanı Behçet Aşılar’ın elinden aldı. Burada bir açıklama yapan Başkan Doç. Dr. Özgökçe, Cenab-ı Allah’a bugün Tuşba’ya, Tuşbalılara hizmet etmeyi nasip eylediği için şükrettiğini söyledi. Özgökçe, “Yeni kurulan belediyemizde halkımıza her hizmetin ilkini yaşatma ve yaşama heyecanı ve enerjisiyle dolu bir Tuşba’ya hizmetin yolunu açmamızda bize destek olan başta Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere genel merkez teşkilatımız, milletvekillerimize, ilçe yönetimimize, belediye meclis üyelerimize, gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza, bugüne kadar AK Parti kadrolarında ve yönetim kadrolarında görev alan arkadaşlarımıza her şeyden de önce AK Parti'ye gönül vermiş değerli hemşehrilerimize, kısacası tüm Tuşba’nın geleceğine sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Tuşba’nın barışın, sevginin ve kardeşliğin adresi olacağını ve bu alanda tüm herkesi kapsayacak çalışmalar yapacaklarını ifade eden Özgökçe, AK Parti belediyeciliğinin Tuşba’ya hayırlı olması dileğinde de bulundu. Özgökçe, “Her zaman Tuşbalı olmaktan gurur duyuyorum. Bugün belediyeyi AK Parti olarak kazanmış olmamın sevinci kadar Tuşba’ya hizmet etmenin, Tuşba’nın sorunlarını çözmenin yükü, sorumluluğunu omuzlarımızda hissediyoruz. İnşallah Tuşba’ya, Tuşbalılara vaat ettiğimiz hizmetlerimizi AK Parti belediyeciliğine yakışır bir biçimde yerine getireceğiz. Bu makam hizmet makamıdır. Hiçbir ayırım yapmadan tüm herkesin belediye başkanı olarak görevimi yerine getireceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2014, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241