banner279

DAVA'YA SADIK AÇIKLAMA

BAŞKAN SERVET YENİTÜRK NE DEDİ?

DAVA'YA SADIK AÇIKLAMA
 

LİSTEDE YER ALMAYAN

BAŞKAN YENİTÜRK’TEN ÖRNEK ÇIKIŞ.

 Çok kıymetli Vanlı hemşerilerim, değerli basın mensupları ve 27. Dönem Milletvekilliği aday adaylığım sürecinde dua ve destekleriyle hep yanımda olan çok kıymetli dostlarım ve ailem. 
Öncelikle hepinize, şahsıma sunmuş olduğunuz destekten dolayı en içten ve samimi duygularımla teşekkür ediyorum.

Ülkemiz adına çok önemli olan 24 Haziran seçimlerinde Ak Parti’den Van milletvekili adayı olabilmek için başvuru yaptım. Tek amacım şehrimize ve milletimize geçmişte olduğu gibi gece gündüz hizmet etmek ve siz kadirşinas Van’lı kardeşlerimi hakkıyla temsil edebilmekti. Bu amaçla da üzerime düşen tüm samimi çabayı sergiledim. Bu gün hepinizin bildiği üzere Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın takdiriyle 8 kardeşim Van Milletvekili Adayı olarak açıklandı. Bu vesileyle her birini yürükten tebrik ediyorum.
Bize düşen samimi çabayı ortaya koyarak şahsım, şehrim ve Ülkem için hayırlı olanı dilemektir. İnşallah alınan bu karar da birçok hayra vesile olacaktır. 
Bu düşüncelerle dün olduğu gibi bugünde ilk günkü samimiyet, yoğun gayret ve çabayla Van’a ve Van’lıya hizmet edeceğimi belirtmek istiyorum.
Tekrar bu süreçte şahsıma destek sunan tüm Van’lı hemşerilerime, basın mensubu temsilcilerine ve dostlarıma şükranlarımı bir borç biliyorum.

 

Saygı ve sevgilerimle Servet YENİTÜRK

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 12:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muradiye li
Muradiye li - 2 yıl Önce

Sizi tebrik ederim. İşte dava adamı böyle olur. Allah siz değerli insanlarımızın sayılarını artırsın inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241