banner279

Cumhurbaşkanı Erdoğan Van'a geliyor

AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 8 Nisan Pazar günü Van'a geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Van'a geliyor
   Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 8 Nisan Pazar günü yapılacak olan AK Parti 6.Olağan Van İl Kongresine, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağını belirterek, tüm vatandaşları kongreye davet etti.

   Başkan Türkmenoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacak olmasının, heyecanlarını kat kat artırdığını kaydetti.

    Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 4 yıl aradan sonra tekrar Van'a geleceğini hatırlatan Türkmenoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize gelmesiyle Vanımız tarihi günlerinden birini daha yaşayacak. Kendisini vatanına ve milletine adayan Sayın Cumhurbaşkanımızın tek gayesi ülkemizi ve Van'ımızı hak ettiği noktaya taşımaktır. En son 2014 yılında ilimize teşrif eden Sayın Cumhurbaşkanımız, o süreden bu yana Van ziyaretleri yoğun programları nedeniyle ertelenmişti.  Pazar günü saat 15.00'de Edremit Nur Tatar Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongremize bütün hemşehrilerimiz davetlidir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280