banner279

Ceylani'den Halk oyunları ekibine moral ziyareti

Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Van Kültür Turizm Folklor ve Spor Kulübü Derneği Halk oyunları ekibini prova çalışmaları esnasında ziyaret ederek kendilerine moral verdi.

Ceylani'den Halk oyunları ekibine moral ziyareti
             Pazar günü Bitlis'in Ahlat ilçesinde düzenlenecek olan Kulüpler Arası Halkoyunları Bölge Yarışması'na katılacak olan Van Kültür Turizm Folklor ve Spor Kulübü Derneği Halk oyunları ekibi çalışmalarını İskele YİBO kapalı spor salonunda devam ediyor. 

               Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, kendilerine düzenlenecek olan yarışmada başarılar dileyerek her zaman destek vereceklerini belirtti. 

                Ceylani, " Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden geldiği kadar sizlere destek vermeye hazırız. Sizleri ziyaret etmemin amaçlarından biriside düzenlenecek olan Bölge yarışmasında sizlerin moral bulmanız ayrıca,  bir şeyi başarmak istiyorsanız öncellikle bunu başaracağınıza inanıp kendinize güvenmelisiniz ekibinizin buna inandığına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

                Kendilerini ziyaret ettikleri için İlçe Milli Eğitim Müdürü Ceylani'ye teşekkür eden Van Kültür Turizm Folklor ve Spor Kulübü Derneği Başkanı İsmet Alan, "Pazar günü Bitlis'in Ahlat ilçesinde düzenlenecek olan Kulüpler Arası Halkoyunları Bölge Yarışması'na Van ilimizi temsilen katılarak en iyi bir şekilde temsil etmeye çalışacağız. Yaklaşık bir aydan bu güne kadar çalışmalarımıza aralıksız yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bizleri bu zor günlerimizde yalnız bırakmayan ve manevi desteklerini esirgemeyen Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani'ye teşekkürlerimizi bir borç bilerek bizlere moral verdiği için teşekkür ediyoruz" dedi.

Bölge Gazetesi Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 20:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241