banner279

Ceylani, çalışanların bayramını kutladı

Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani kurum çalışanları ile bir araya gelerek Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Ceylani, çalışanların bayramını kutladı


Toplantı salonunda kurum çalışanları ile bir araya gelerek dilek ve temennilerini bildiren Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, "En güzeli bayramı beraber geçirmek olsa da imkânı olmayanlar için telefon açıp kutlama yapan mesai arkadaşlarıma öncelikle teşekkür ediyorum. Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Allah'a gider, Nur olur, gökyüzünde buluşan Dualarımızın Nurlanması ümidiyle. Bayramlar; dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela ve Kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde Bayramınızı tüm Sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileklerimle Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım" dedi.
Yapılan konuşmanın ardından İlçe Şube Müdürleri Hasan Keleş ve Mehmet Güzelyıldız, dilek ve temennilerini söyledikten sonra kurum çalışanlarına şeker ve kolonya ikram edildikten sonra program son buldu.Bölge Gazetesi Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2015, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241