banner279

Çalım: Adayımızı karşılamak için hazırlıklarımızı yaptık

AK Parti Van İl Başkan Vekili Abdullah Çalım, Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva’nın Pazar günü saat 13.30'da havaalanında karşılanması ile ilgili her türlü hazırlıkları yaptıklarını belirtti.

Çalım: Adayımızı karşılamak için hazırlıklarımızı yaptık

AK Parti Van İl Başkan Vekili Abdullah Çalım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından önceki gün açıklanan Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, Pazar günü Van’a gelirken, İl Başkan Vekili Abdullah Çalım, Pazar günü havaalanında olacaklarını belirtti.

     İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva’yı karşılamak için Ferit Melen Havaalanı’nda olacaklarını belirten Çalım, “Cumhurbaşkanımızın Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Necdet Takva’nın adını açıklamasının ardından karşılama için çalışmalara başladık. Komita oluşturarak hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah yarın (09.12.2018 Pazar) Van halkımız ile birlikte, İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu ve milletvekillerimizin öncülüğünde, Takva’yı havaalanından konvoyla alarak parti binamıza getireceğiz. Parti binamız önünde tanışma konuşmaları yapılacaktır. Tüm Van halkımızı karşılama programımıza davet ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241