banner279

Büyükşehir’den, ayran aşı balık ikramı…

Van Büyükşehir Belediyesi, Van'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yılı nedeniyle düzenlenen etkinliklerde Van Balığı, Ayran Aşı ve sıcak lokma ikramında bulundu.

Büyükşehir’den, ayran aşı balık ikramı…
  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi başkanlıkları tarafından 100'üncü yıl etkinlikleri çerçevesinde programa katılan vatandaşlara çeşitli ikramlar verildi.

   Büyükşehir Belediyesi tarafından Eski Karayolları Bölge Müdürlüğü bahçesinde kurulan mobil mutfak tırı ile yaklaşık 5 bin vatandaşa Van Balığı, Ayran Aşı ve lokma ikram edildi.

   İkramlardan dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden Üyeys Gümüş ilk defa böyle bir 100'üncü yıl etkinliğine şahit olduğunu belirterek, "Etkinliklerde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Sabah Kortej yürüyüşüne katıldık. Ardından halk koşusu yaptık. Şimdi de Büyükşehir Belediyesi’nin ekmek arası balık, ayran aşı ve sıcak lokma ikramlarını alıyoruz. Çok güzel bir gün herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280