banner279

Büyükşehir’den 5 yıllık stratejik plan ön çalışması…

Van Büyükşehir Belediyesi 2019 - 2024 Yılları Stratejik Plan Ön Çalışmasının startını verdi. Kadın Yaşam Merkezi’nde 3 gün sürecek seminerlerin ilki gerçekleştirildi.

Büyükşehir’den 5 yıllık stratejik plan ön çalışması…
  Büyükşehir Belediyesi ileriye dönük hedeflerini - yol haritasını belirlemek, kurumsal yapısını güçlendirmek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla stratejik plan ön çalışmasını başlattı.

   Bu kapsamda Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Görevlileri Doç. Dr. Ali Taş, Dr. Ahmet Ersoy ve Dr. Gökhan Gürbüz’ün katılımıyla Kadın Yaşam Merkezi’nde 2019 - 2024 Yılları Stratejik Plan Ön Çalışması adı altında 3 gün sürecek seminerlerin ilki gerçekleştirildi.

   Seminerlerde sunum eşliğinde katılımcılara, stratejik yönetim ve stratejik düşünme teması çerçevesinde “Stratejik Düşünme ve Düşünme Boyutları”, “Stratejik Yönetim Sürecinin Aşamaları” ve “Sürdürülebilir Rekabet Üstünlüğü İçin Kurumsal Yetkinliklerin Kullanımı” başlıkları altında eğitimler veriliyor. 

   Devam eden seminerlerin yanında ayrıca Büyükşehir’in bünyesinde hizmet veren daire başkanlıklarının katılacağı toplantılarla uygun stratejik hedeflerin belirlenmesi için çalışılacak.

   Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Yaşar, Ülker Cem Kaplan ve Salih Allahverdi ile daire başkanları, ilgili birim müdürlerinin katıldığı ilk günkü seminerde kapanış konuşmasını yapan Genel Sekreter Yardımcısı Ülker Cem Kaplan, doğru stratejinin belirlenmesinin Büyükşehir Belediyesinin hizmet kalitesini ve kurumsallığını artıracağına vurgu yaparak, seminerlerin ve sonrasında daire başkanlıkları ile birebir yapılacak toplantıların Büyükşehir’in geleceğini planlamada yol gösterici olacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241