banner279

Büyükşehir, ücretsiz soru kitapçığı dağıttı

Van Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Daire Başkanlığı koordinasyonuyla TEOG ve YGS sınavlarına hazırlık için ücretsiz dağıtılmak üzere 237 bin soru kitapçığı bastırıldı.

Büyükşehir, ücretsiz soru kitapçığı dağıttı
    Van’daki eğitimin kalitesinin artırmasına yönelik öğrencilere sınav kitapçığı hazırlayan Van Büyükşehir Belediyesi, eğitim ve sosyal projelere destek sunmaya devam ediyor.

   Milli Eğitim Müdürlüğü’nün istekleri doğrultusunda TEOG ve YGS sınavlarına hazırlık için ücretsiz dağıtılmak üzere 237 bin soru kitapçığı bastırıldı.

  “Van Akademik Başarıyı Arttırma Projesi” (VABA) kapsamında 2016-2017 yılı eğitim öğretim döneminde TEOG ve YGS sınavlarında başarıyı üst düzeye çıkarmak için 92 bin adet İzleme Değerlendirme sınav kitapçığı, 145 bin adet de optik değerlendirme formu hazırlandı.

   Van Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığınca bastırılan 237 bin kitapçık Van Milli Eğitim  Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.

    Van Büyükşehir Belediyesinin eğitimde kalitenin istenilen seviyeye gelmesine yönelik desteklerin süreceği belirtildi.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241