banner207

'Bu ülkenin çocuğu olmaktan utanıyorum'

Gazeteci - yazar Hakan Albayrak, Reyhanlı saldırısıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Bu ülkenin çocuğu olmaktan utanıyorum'

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü Reyhanlı’da yaşanan bombalı saldırıların ardından, ilçeye giden gazeteci-yazar Hakan Albayrak, A Haber’de yayınlanan Selin Ongun’un sunduğu "Bi Sormak Lazım" programında ilginç açıklamalarda bulundu.

"SURİYELİLER KAFALARI EZİLEREK ÖLDÜRÜLDÜ"

Bombalı saldırıda öldüğü söylenen kişilerin birçoğunun linç edilerek öldürüldüğü anlatan Albayrak, "Bombalı saldırıdan hemen sonra Suriyeliler kafaları ezilerek öldürüldü, doktorlar otopside bunu saklamaya zorlandı" dedi.

"REYHANLI'DA SIKIYÖNETİM İLAN EDİLMELİ"

Reyhanlı'da yaşananların Neonazi faşist teröründen farksız olduğunu söyleyen Albayrak, "Bu insanlar maazallah Ermeni olsaydı acaba ne yapardık! Reyhanlı onlara ne yapardı! Kafasına taş vurarak öldürüyorsun Reyhanlı'da, sen kime ne yapmazsın! Bu müthiş bir utanç! Bunun acısıyla konuşuyorum" ifadesini kullandı. Albayrak, Reyhanlı'da sıkıyönetim ilan edilmesi gerektiğini söyledi.

"BU ÜLKENİN ÇOCUĞU OLMAKTAN UTANIYORUM"

"Bu hükümet, bu ülkeye iki numara büyük. Bu hükümetin Suriye siyasetenin asaleti, şerefi, şanı bu ülkeye beş numara büyük!" diyen Albayrak, "İnsanlar öleceksek Suriye'de ölelim diyor, bu nasıl bir rezalet! Ve buna sevinen vatandaşlarımız var, onlarla aynı ülkenin çocuğu olmaktan utanç duyuyorum. Yazıklar olsun" ifadesini kullandı.

Bu haber 2,991 kez okundu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2013, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner241

banner248

banner141

banner140

banner247

banner203