banner279

Birçok CHP'li dostum Kadir Bey'e oy verecek

CHP'nin Pensilvanya ile olan ittifakından rahatsız olan birçok CHP'li AK Parti'ye oy verecek. Kezban Hatemi'den çarpıcı açıklamalar...

Birçok CHP'li dostum Kadir Bey'e oy verecek
Kezban Hatemi:
A Haber'de Sevilay Yükselir'in sunduğu %100 Siyaset programında hukukçu Kezban Hatemi'den bazı CHP'lilerle ilgili çarpıcı bilgiler geldi.

Hatemi, CHP'nin şu anki tutumundan rahatsız olan birçok CHP'linin AK Parti'ye oy vereceğini söyledi.

Kezban Hatemi şöyle konuştu:

SEÇİMİ KADİR TOPBAŞ AÇIK ARA FARKLA ALACAK

Seçimi Kadir Topbaş alacak. Bunda en ufak bir tereddüdüm yok. Hem de öyle böyle değil, açık ara farkla alacak.

BİRÇOK CHP'Lİ ARKADAŞIM OYUNU KADİR BEY'E VERECEK

Bakın birçok CHP'li arkadaşım, yakın dostum oyumuzu Kadir Bey'e vereceğiz diyor. Zaten bu Cemaat olaylarıyla son günlerde gördüğümüz, yaşadığımız bu antidemokratik, resmen darbe girişiminde çok ciddi anlamda sarsılmış gerçek CHP'liler var.

Dolayısıyla onlar çok rahatsız bu olan bitenden. İsim vermeme gerek yok.

Sarıgül'ün, bu şekilde CHP'nin başına geçme planının esas dizaynırları, toplum mühendisleri, İstanbul'un elitistleridir. Dolayısıyla, o elitistlerin yanına Pensilvanya akımı da ilave oldu.

GAYRİ MÜSLİM CEMAATLER CHP'YE OY VERMEZLER

Gayri müslim cemaatlerin, son günlerde öğrendiğime göre, bu 10 yıllık süreç içinde bir demokrasiyle, temel hak ve özgürlüklerle AK Parti'nin yeni açılımlarla onlara sağladığı rahatlığın son derece bilincindeler.

Gayri müslim cemaatler Gülen Cemaati'ne oy vermezler, dolayısıyla CHP'ye de oy vermezler. Bartholomeos'la bizzat konuştum.***

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2014, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241