banner279

Bilici'den TEDAŞ Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret

AK Parti'li Bilici, TEDAŞ Bölge Müdürü Zafer Türüt'ü makamında ziyaret ettti.

Bilici'den TEDAŞ Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, Tedaş Bölge Müdürü Zafer Türüt'ü makamında ziyaret ederek, kurumun çalışmaları ve Van'ın enerji durumu hakkında istişare etti.

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki AK Parti İl Başkan yardımcıları A. Hekim Karabıyık, Şevket Yaşin ve Cemal Hasar ile Tedaş Bölge Müdürü Zafer Türüt'ü ziyaret etti. Bölge Müdürü Zafer Türüt'ün kısa bir süre önce bir yakını yitirmesinden dolayı önce taziye dileklerini ileten heyet, sonra kurumun çalışmaları ve ilin enerji durumu hakkında istişare ettiler. Milletvekiline ve heyete ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Türüt, "Deprem sonrası vatandaşların doğal olarak en çok enerji sorunu yaşayacaklarını beklerken, kurum olarak Van'ı bu sorunla baş başa bırakmamak için tüm personelle birlikte gece gündüz çaba gösterdik. Nihayet en zor günlerde bile Van'ı enerjisiz bırakmadık" dedi.

Van'ın enerji altyapısını iyileştirmek ve kapasitesini arttırmak için yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler alan Milletvekili Bilici, depremden bu yana kurumun yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü teşekkür ederek, daha iyi hizmet için üstlerine düşen her türlü desteği sunacaklarını dile getirdi. - Van

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2013, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140