banner279

BİLİCİ MÜDÜR YÜCE'Yİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, bir süre önce Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü'ne atanan Mehmet Yüce'yi makamında ziyaret etti.

BİLİCİ MÜDÜR YÜCE'Yİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, bir süre önce Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Yüce’yi makamında ziyaret etti.
AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki AK Parti İl Başkan yardımcıları A. Hekim Karabıyık, Şevket Yaşin ve Cemal Hasar ile SGK İl Müdürü Mehmet Yüce’yi makamında ziyaret etti. Göreve yeni başlamasından ötürü hayırlı olsun dilekleriyle birlikte başarı temennilerini ileten Bilici, sigorta prim borçları için esnafın merakla beklediği yeniden yapılandırma başvuru işlemleri hakkında da bilgi aldı.
Müdür Yüce ise, ziyaretten ötürü heyete teşekkür ederek, 1 Nisan 2013 tarihine kadar başvuru yapma süresi bulunan yeniden yapılandırma işlemleri ile ilgili SGK Kurum Başkanlığı tarafından gelecek olan uygulama yazısını beklediklerini, ancak birkaç gün içerisinde yazının geleceğini söyledi. Yüce, uygulama yazısının gelmesiyle birlikte esnafların başvurularının alınacağı söyledi.

vanhaber, van, haber, van haber

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2013, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140