banner279

Bilderberg komplolarını çökerten davetli listesi!

Türkiye gazetesi yazarı Yıldıray Oğur, Bilgerberg'la ilgili komploların Türkiye'den davet edilen isimlerin listesiyle çöktüğünü söyleyerek, o isimleri ti'ye aldı.

Bilderberg komplolarını çökerten davetli listesi!

Geçtiğimiz hafta Kopenhag’da 62.si düzenlenen Bilderberg Toplantıları’nın davetli listesini hatırlatan Yıldıray Oğur, Türkiye’den davet edilen ‘Koç Holding Başkanı Mustafa Koç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Sosyolog Nilüfer Göle, İnan Kıraç’ın en yakın adamlarından Ümit Taftalı ve Gazeteci Cengiz Çandar’ isimleri üzerinden Bilderberg’i ti’ye aldı.

İşte Oğur’un yazısının o bölümü:

Bilderberg Toplantıları’nın 62.si geçen hafta Kopenhag’da yapıldı. Konuşulanların gizli olduğu toplantılar dünyanın her yerinde komplo teorilerinin bir numaralı malzemesi olageldi.

Yine de komplo olmayan gizemli tarafları da var Bilderberg’in. Bilderberg deyince Avrupa Birliği kurulmadan Avrupa’da para birliğini konuşmuş gelecek projeksiyonlarında epey iddialı toplantılardan bahsediyoruz.

HERKES DUYMAK İSTERDİ!

Buna ikna olmak için Kopenhag’daki zirvenin açıklanan katılımcı listesine bakmak yeterli.

Dünyanın dev şirketlerinin şirketlerinin CEO'ları, dünyayı sarsan dinleme skandalının baş aktörü NSA Başkanı Keith Alexander, İngiliz İstihbaratı’nın başındaki John Sawers, dışişleri bakanları, Brüksel’den AB komiserleri, prensler, prensesler, Henry Kissenger gibi isimler bir araya geldiğinde konuşulanları herkes duymak isterdi doğrusu.

Açıklanan programa göre bu yıl Bilderberg’de Demokrasinin Geleceği, Ortadoğu’nun Yeni Görünümü, Avrupa Şimdi Ne Olacak? Başlıklı oturumlar yapıldı.

TÜRKİYE’DEN KİMLER DAVET EDİLDİ?

Peki, Bilderberg’e dünyanın, Avrupa’nın, Ortadoğu’nun, demokrasinin geleceğini konuşmak için bu yıl Türkiye’den kimler davet edildi?

Hatırlayalım:

Koç Holding Başkanı Mustafa Koç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Sosyolog Nilüfer Göle, İnan Kıraç’ın en yakın adamlarından Ümit Taftalı ve Gazeteci Cengiz Çandar.

Geleceği konuşmak için Türkiye’den daha iyi isimler bulunamazdı doğrusu!

GEZİ’YE DESTEK VEREN KOÇ

2013 yılının ortasında hükümete karşı ayaklanmaları destekleyip bir yıl dolmadan devrilmesi için destek verdikleri Başbakan’ı fabrika açılışlarına çağıran holding patronu.

CHP’deki siyasi mühendislikten sonra, şimdiden solmuş Sarıgül’ün İstanbul Belediye Başkanlığı projesinin arkasında yer aldığı söylenen bir işadamının en yakın çalışma arkadaşı.

Kemal Derviş’i Mustafa Kemal Derviş ilan etmesi hafızalarda dururken, insanlığın geldiği son aşama ilan etmediği kaldığı Gezi, tezleri bir yılı dolmadan iflas etmiş bir sosyolog.

LOSER UMUT ORAN

“Erdoğan, 30 Mart'ta o koltuğunda oturamayacak. Bu hafta yeni gelişmeler olacak. Erdoğan'ın korktuğu başına gelecek. Belki de 30 Mart'ı bile görmeden siyasetten çekilebilir" demiş CHP’nin loser Genel Başkan Yardımcısı.

Ve çok kanlı geçebilir dediği 2013’te çözüm sürecinin başladığı, 2013’ün başlarında “ipine sarılan kaybeder” dediği Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığına yürüdüğü bir gazeteci…

Bilderberg hakkındaki bütün komploları çökertecek bir davetli listesi bu…

Dünyanın Türkiye’yi niye ve nasıl yanlış okuduğuna başka delile ihtiyaç var mı? Bilderberg’in dünyayı yöneten gizli hükümet olmadığına da…

Belki de Kopenhag’da Bilderberg’e ev sahipliği yapan otelin önündeki Batılı komplocu protestocuların eline şöyle bir pankart daha çok yakışırdı: Yav he he…

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2014, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140