banner279

BAŞKAN TÜRKMENOĞLU’NA ZİYARETLER ARTARAK DEVAM EDİYOR…

AK PARTİ’DE HAREKETLİ GÜNLER YAŞANIYOR.

 BAŞKAN TÜRKMENOĞLU’NA ZİYARETLER ARTARAK DEVAM EDİYOR…
  

 

 Gülaçar ve Kahraman, AK Parti il başkanı Türkmenoğlu’nu ziyaret etti

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nu ziyeret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

AK partiden daha önce Büyükşehir Belediye başkan adayı olan kanaat önderi Osman Nuri Gülaçar da beraberindeki heyet ile birlikte Türkmenoğlu’nu ziyaret ederek başarılar diledi.

Gülaçar Kayhan beyle Van yen bir ivme kazanacaktır dedi.

 

 

 

 AK Parti Van İl Başkanlığı'na atanan Kayhan Türkmenoğlu'na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Türkmenoğlu'nun bu günkü ziyaretçileri Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman, yönetim kurulu üyeleri ve Alan Aşireti üyeleri, aynı zamanda Van ilinin kanaat önderlerinden Osman Nuri Gülaçar vardı.

 

 

 

Başkan Kahraman ve Alan aşireti üyeleri parti merkezinde ziyaret etikleri Kayhan Türkmenoğlu'na hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Başkan Kahraman, "Bugün 23. Dönem Van Milletvekilimiz ve AK Parti Van il başkanlığına atanan Kayhan Türkmenoğlu’nu dernek yönetimiz ve aşiretimizin değerli mensuplarıyla ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Rabbim yar ve yardımcınız olsun" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241