banner279

Başkan Güngöralp’tan Gevaş esnafına ziyaret

MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp beraberindeki il yönetimiyle birlikte Gevaş ilçesinde esnafları ziyaret ederek, sorunları dinledi.

Başkan Güngöralp’tan Gevaş esnafına ziyaret

İlçe esnaflarını ziyaret eden MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp “Bizler esnafımızın yanında olduğumuzu ve her zaman parti kapısının açık olduğunu belirtmek istiyorum. esnaflarımız bin yıllardır süregelen geleneğidir ve sonsuza kadar bu meslek var olacaktır. Bizlere düşen görev ise bu mesleğin yarınlara güvenle taşınmasını sağlamaktır. Esnafımızın şikayet ve isteklerini gerekli mercilere ileterek çözümün takipçisi olacağız” diye konuştu.

İlçe esnafının kendilerine gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduğunu belirten İl Başkanı Güngöralp, "Biz Gevaş esnafının yanındayız. Bizler esnafımızın tercümanı, vatandaşın umut ışığı, herkesin ortak refleks ve paydasıyız" dedi.

Vatandaşın Liderimiz Devlet Bahçeli beye ve Cumhur İttifakına olan güvenlerinin sonsuz olduğunu söyleyen Başkan Güngöralp, "MHP hem Van hemde Gevaş'ta şaha kalkacak, Milliyetçi Hareket Partisi her daim güçlü kadrolarıyla göreve hazırdır. Kimse MHP'nin yükselişini engelleyemez. Milliyetçi Hareket Partisi ilkeli bir partidir. Tüm gayret ve faaliyetlerinin temelinde ülke çıkarları vardır. İşte bu anlayış içerisinde bugün İl ve İlçe yönetimleri üzerine düşen görevi esnaf ziyaretlerimizi yaparak yerine getirmiştir. Esnafımızın derdini dinledik, sıkıntılarını öğrendik. MHP, üzerine düşeni yapacaktır. Kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü MHP olarak hedefimiz 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde başarılı olmak için taşın altına elini değil gövdesini koymuştur. İl ve İlçe yönetimlerimiz kararlı bir şekilde yürümektedir, çalışmaktadır" ifadelerine yer verdi.

Ziyaretlerinin ardından Başkan Güngöralp, “MHP Gevaş ilçe yönetimine ve ilçe halkına bizleri güler yüzlü sempati ile karşılayan esnafa misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140