banner279

Başkaleli öğrencilerden İl Milli Eğitim Müdürü`ne ziyaret

Van`ın Başkale İlçesi Albayrak Köyü, Albayrak İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinden Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına`yı ziyaret etti.

Başkaleli öğrencilerden İl Milli Eğitim Müdürü`ne ziyaret
Başkale Albayrak İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinden "Ayın Karanfilleri" projesi kapsamında sınıflarında başarılı olan 15 öğrenci Başkale Şube Müdürü Orhan Karakaş, Okul Müdürü Hüseyin Akboğa ve proje sorumlusu Mehmet Ayhan nezaretinde Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına`yı makamında ziyaret etti.

 

Van İl Milli Eğitim Müdürü Kına, öğrencileri dinledikten sonra, "Herkesin hayali iyi bir eğitim almaktır. Sizlerde verilen imkânları en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu proje ile öğretmenlerimiz özveri göstererek öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sağlarken bir yandan da sosyalleşmelerini sağlıyorlar. Öğrencilerimizin eğitim ve sosyal faaliyetlerde en iyi şekilde yararlanması için yapılan etkinliklere her türlü desteği Valiliğimiz veriyor ve bizde destek vermeye devam edeceğiz." dedi.

 

Okul Müdürü Hüseyin Akboğa da kendilerini kabul eden Milli Eğitim Müdürü Kına`ya teşekkür ederek öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak adına ellerinden gelenin en iyisini yapmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Ziyaret sonunda, Van İl Milli Eğitim Müdürü Kına`ya öğrenciler yazdıkları hatıraların derlendiği defteri hediye ettiler. (Murat Dalgın - İLKHA)

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2013, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140