banner279

Bakan Yardımcısı Ersoy, Gürpınar'daydı

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Van'daki ziyaretleri kapsamında Gürpınar ilçesine de gitti.

Bakan Yardımcısı Ersoy, Gürpınar'daydı
 

Van Valisi Murat Zorluoğlu ve İçişleri Bakanlığı İdari Mali İşler Genel Müdürlüğü Kayyumlardan Sorumlu Daire Başkanı Ahmet Adanur’la birlikte Gürpınar ilçesine giden Bakan Yardımcısı Ersoy, burada bir dizi görüşme ve ziyaretler gerçekleştirdi.
İlçede Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı ve kurum amirleri tarafından karşılanan Bakan Yardımcısı Ersoy, Kaymakam Doğramacı’dan hizmet ve yatırımlarda, görevlendirme öncesi ve sonrasına ait belediyenin çalışmalarıyla ilgili brifing aldı.
Bakan Yardımcısı Ersoy, burada yaptığı konuşmada; “Terör örgütüne giden desteği kesmek için tüm birimler koordineli bir şekilde çalışıyor. Belediyelere yapılan görevlendirmelerle beraber vatandaşlar artık ciddi anlamda hizmetle buluşuyor. Önemli olan kaynakları doğru kullanmak. Tek yapmamız gereken gelen kaynaklara sahip çıkmaktır. Son bir yılda sağladığımız ahenk, birliktelik ve kararlılıkla inşallah kışın bu dağları terör örgütüne dar edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Ziyarette İl Jandarma Komutan Yardımcısı Kurmay Albay Türker Cice, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Haluk Çakaroğlu, İlçe Jandarma Komando Taburu Komutanı Jandarma Binbaşı Alper Demir, İlçe Emniyet Amirliği 4. Sınıf Emniyet Müdürü Şener Karaboğa ve AK Parti İlçe Başkanı Halit Toktaş da hazır bulundu. / Prestij Haber Merkezi

 

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi Editör:
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241