banner279

ASP ve Hilton arasında işbirliği protokol…

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Double Tree By Hılton Otel arasında Kadın Konuk Evi ve Sevgi Evleri ile ilgili işbirliği Protokolü imzalandı.

ASP ve Hilton arasında işbirliği protokol…
 Double  Tree By Hılton  Otel ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülecek faaliyetlerde karşılıklı işbirliği ve yardımlaşmanın esasları ifade edildi. Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Seyfi Bozçelik ve Double  Tree By Hılton  Otel  Genel Müdürü İrem Tinli Angün yapılan bu işbirliğinden memnuniyetlerini dile getirdi.     

    Protokolün amacının ‘Kadın Konuk Ev’inde kalan kadınların üretime katkı sağlamak amacıyla yapmış oldukları el işlemelerinin tanıtımı, Sevgi Evleri’nde kalan çocukların sosyal bütünleşmeye dahil olmaları adına gençlik şöleni düzenlenmesi ve Kadın Konuk Evinde kalan kadınların üretmiş oldukları el işlerinin satışı sağlandıktan sonra tutanak karşılığında elde edilen gelirin Kadın Konuk Evi Müdürlüğüne teslim edilmesi sağlanması olduğu belirtildi.

    Sevgi Evlerinde kalan çocukların hayallerinin yazılı olduğu zarfların asılması için Otel içerisinde dilek ağacı oluşturulması, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Gençlik Şöleni düzenlenmesi, Kadın Konuk Evinde kalan kadınlar ve Sevgi Evlerinde kalan çocuklar için etkinliklerin düzenlenmesi hedeflendi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241