banner279

ARAS’TAN SEÇMENE TEŞEKKÜR

AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, 30 Mart seçimlerinde çıkan sonucun hayırlı olmasını dileyerek sandığa giden tüm seçmene teşekkür etti.

ARAS’TAN  SEÇMENE TEŞEKKÜR

ARAS’TAN  SEÇMENE TEŞEKKÜR
AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, 30 Mart seçimlerinde çıkan sonucun hayırlı olmasını dileyerek sandığa giden tüm seçmene teşekkür etti.
İl Başkanı Abdullah Aras, seçim sonrası yayınladığı teşekkür mesajında şunları söyledi;
“İki aydan fazla bir süredir seçim sathına girdiğimiz yerel seçim sürecinin 30 Mart seçimleriyle sona ermesiyle birlikte yeni bir demokrasi sınavını daha geride bıraktık.Daima barış içinde bir yarış olmasını ve Van’ın hak ettiği modern bir geleceğe kavuşmasını amaç edinen bir Parti olarak, her ne kadar oylarımızı arttırmış olsak bile istediğimiz sonucu elde edemeyişimizin üzüntüsünü yaşıyoruz.  Elbette sandıktan çıkan halkın kararına sonuna kadar saygı duyuyoruz. Bu anlamda bize oy veren vermeyen tüm halkımıza teşekkür ederek, sonucun hayırlı olmasını diliyorum.Allah herkesten razı olsun.  Ayırım yapmaksızın kazanan tüm adayları, meclis üyelerini ve muhtarları tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ben Tuşba ve Gevaş belediyelerimizin hizmette örnek olacaklarına inanıyorum. Temenni ederim ki Van’ın yeni dönem belediyeciliğinde bu memleketin birliği ve beraberliğine, gelişme ve kalkınmasına hizmet eden örnek belediyeciliği başta büyükşehir olmak üzere tüm 13 belediyede görür ve yaşarız.  AK Parti olarak bunun savunucusu ve takipçisi olacağız.Elbette bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da elimizden gelen tüm imkânlarla Van’a ve Van halkına hizmet etmeye devam edeceğiz. Mutlak suretle sandıktan çıkan sonuçları sağlıklı bir şekilde değerlendirerek, eksiklerimizi hatalarımızı gidererek yolumuza devam edeceğiz.Bunun dışında en önemli sıkıntımız olan hür iradenin sandığa yansıtılamaması gerçeğinin ileriki seçimlerde de tekrar sirayet etmemesi adına bu ayıbın ortadan kaldırılması için herkesin seferber olmasını umuyor ve artık bu bölge seçmeninin de diğer bölgelerdeki gibi özgürlük ortamına kavuşmasını temenni ediyorum. Son olarak seçim sathı boyunca AK Parti çatısı altında emek veren tüm teşkilatımıza, gönüldaşlarımıza ve adaylarımıza teşekkür ederek, durmak yok yola devam şiarıyla kadim Van halkını saygı ve hürmetle selamlıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2014, 17:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
şemo demo
şemo demo - 7 yıl Önce

sus artık

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241