banner279

Aras Vanlıları Olimpik Yüzme Havuzuna Davet Etti

AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, AK Parti hükümetince Van"a yapılan ve 19 milyon liraya mal olan Olimpik Yüzme Havuzu tesisini gezerek, vatandaşları buradan faydalanmaya davet etti.

Aras Vanlıları Olimpik Yüzme Havuzuna Davet Etti
AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, AK Parti hükümetince Van’a yapılan ve 19 milyon liraya mal olan Olimpik Yüzme Havuzu tesisini gezerek, vatandaşları buradan faydalanmaya davet etti.

AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, Merkez İlçe Başkanı Abdulmenaf Keyifli ve partililerle birlikte Olimpik Yüzme Havuzu kompleksini gezdi. Burada bir açıklama yapan İl Başkanı Abdullah Aras, AK Parti hükümetinin depremle yıkılan Van’ı bir yıl gibi kısa zaman içerisinde yeniden inşa ederken, öte taraftan kentin ihtiyacı olan diğer yatırımları da hızla yapmaya ve şehrin gelişimine katkı sunmaya devam ettiğini söyledi. Aras, “Bunlardan birisi de geçtiğimiz aralık ayında hizmete açılan ve 19 milyon liraya mal olan 50 metre uzunluğa ve 25 metre genişliğe, 3 metre derinliğe ve 10 kulvara sahip uluslar arası standarttaki Olimpik Yüzme Havuzu kompleksidir. Tesiste yüzme havuzu dışında, çeşitli spor ve fitness gibi faaliyetler de yapılabilmektedir. AK Parti hükümetimiz tarafından Van halkına, Van’ın sporuna, sosyal aktivitesine ve turizmine bir artı daha kazandırılmış ve bir başarıya daha imza atılmıştır. Bu tesise herkesin gelmesi ve burada yapılanları görmesi gerekir. Bu nedenle ben bütün Vanlı hemşehrilerimi, öğrencilerimizi ve yüzmeye, spora merakı olan herkesi bu güzel tesisten yararlanmaya davet ediyorum. Bu güzel yatırımı ilimize kazandıran Sayın Başbakanımıza, Gençlik ve Spor Bakanımıza, milletvekillerimize ve yerelde emek veren herkese hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2013, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140