banner279

ANKARA BÖYLE GECE GÖRMEDİ…VİDEO İZLE...

Geceye siyasiler ve siyaseti düşünenlerin açıklamaları damga vurdu.

 

 

 

CANLI YAYINDA ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPILDI…

 

 

Kanal 68 Van’ı konuşuyor…

Van’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yıl münasebetiyle2 nisan etkinlikleri kapsamında düzenlenen  100. Yıl dostlar buluşması gecesini kanal 68  canlı yayınladı.

24.4.2018 Salı akşamı saat 19, da Ankara Van vakfının ve başkanı iş adamı ve Van spor başkanı Servet Yenitürk’ün Ankara’da gerçekleştirdiği Van gecesine siyaset, medya, iş dünyasının önemli ve ünlü isimleri katıldı.

Hem yaklaşan seçim süreci ve genel konular acısından gecede önemli simalarla özel röportajlar yapan gazeteci A.Baki Karaca katılımcılarla çok önemli söyleşiler gerçekleştirdi.

Van milletvekili Beşir Atalay Vanlılara seslenerek dünyada başka Van yok Van’a sahip çıkın dedi.

Ankara Van vakfı başkanı iş adamı ve Van spor başkanı Servet Yenitürk’ün Vanlıların en önemli eksiyi olan lobi çalışmalarını Van’ımızın yararına en iyi şekilde sağlayacaklarını anlattı.

Başkan Yenitürk, kanal 68 mikrofonlarına Van spor, Van vakfı ve siyasete dair çok özel açıklamalar yaptı.

Geceye ilginin bir hayli fazla olması bazen izdihama neden oldu.

Ankara Van vakfının düzenlediği Van gecesine katılan davetlilerden birçok önemli isim kanal 68 de canlı yayınlanan programda gazeteci A. Baki Karaca’ya çok önemli açıklamalarda bulundular.

A.Baki KARACA yönetiminde yapılan VAN özel programını yoğun istek üzerine tekrarı-26- 04 -Perşembe saat 14 00 den itibaren kanal 68 de yayınlanacaktır.

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 00:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahri Yıldızbaş
Bahri Yıldızbaş - 2 yıl Önce

Her şey güzeldi.Bir Vanlı olarak çok gururlandım.Artık birlik olma, konuşma,omuz omuza verme zamanıdır.Vanlı kabuğundan çıkmalı, kendisine gelmeli,başkalarının yanında değil,kendi yanında olmayı bilmelidir.Kocaman Başkent’te bir çoğumuz hep uzaklaşırken, Vanımızda da maalesef mahalle ve kahve dedikodularıyla zaman kayıpları yaşanmaktadır.
Vakıf harekete geçmeli ki bu buluşma ile geçeceğini söylemektedir.Şahsım yürekten ve tüm sosyal çevremle geçmişte olduğu gibi hemşerilerimi destekleyeceğimi taahhüt ediyorum.
Servet Yenitürke,Vakıf yönetimine, kanal 68 ve Baki Karaca ile geceye katılıp destek olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
Bahri Yıldızbaş geçmişte Vanımıza ve ülkemizin çocuklarına-gençlerine sunduğu hizmetlerin yanında;
By Dem Eğitim Kurumlarıyla tüm ülkesinin,hemşerilerinin,çocuklarının, gençlerinin hizmetindedir.

SIRADAKİ HABER

banner241

banner141

banner140

banner280