banner279

Ak Partili Özgökçe'ye Yoğun İlgi

AK Parti Tuşba Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Alaköy’de büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.

Ak Partili Özgökçe'ye Yoğun İlgi
Ak Parti Tuşba Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Alaköy'de büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.

Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, beraberindeki partililerle birlikte seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Köylüler tarafından coşkuyla karşılanan Fevzi Özgökçe, ilk köy ziyaretini Alaköy'e yaptığını belirtti. Konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yapan Özgökçe, "Ben sadece Buruki değilim, aynı zamanda Kürhesini'yim. Biz hepimiz kardeşiz ve aynı ortak kaderi paylaşıyoruz. Kardeşlik ruhu içinde insanımıza hizmet edeceğiz. Sizlerin içinde büyümüş ve aynı değerleri paylaşan bir kardeşinizim" dedi.

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Özgökçe, Alaköy'ün depremden çok etkilenen bir yer olduğunu dile getirerek, Fatih Belediyesi'nin Alaköy'e yaptığı yardım ve destekten dolayı teşekkürlerini ifade etti. Başbakanın bu bölgeye ayrı bir önem verdiğini söyleyen Özgökçe, burada Tuşba ve köyleri için projelerini açıklayarak Alaköy'e uygun projelerinin olduğunu kaydetti. Gençlik merkezi gibi meslek edindirme kursları açacaklarını ve bunun yanı sıra özellikle istihdama yönelik çalışmaların yapılacağına vurgu yapan Özgökçe, köy halkının sorun ve taleplerini de dinledikten sonra Alaköy'den ayrıldı.

Konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yapan Özgökçe, “Ben sadece Buruki değilim, aynı zamanda Kürhesini’yim. Biz hepimiz kardeşiz ve aynı ortak kaderi paylaşıyoruz. Kardeşlik ruhu içinde insanımıza hizmet edeceğiz. Sizlerin içinde büyümüş ve aynı değerleri paylaşan bir kardeşinizim” dedi.Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Özgökçe, Alaköy’ün depremden çok etkilenen bir yer olduğunu dile getirerek, Fatih Belediyesi’nin Alaköy’e yaptığı yardım ve destekten dolayı teşekkürlerini ifade etti. Başbakanın bu bölgeye ayrı bir önem verdiğini söyleyen Özgökçe, burada Tuşba ve köyleri için projelerini açıklayarak Alaköy’e uygun projelerinin olduğunu kaydetti.Gençlik merkezi gibi meslek edindirme kursları açacaklarını ve bunun yanı sıra özellikle istihdama yönelik çalışmaların yapılacağına vurgu yapan Özgökçe, köy halkının sorun ve taleplerini de dinledikten sonra Alaköy’den ayrıldı.

Ak Partili Özgökçe'ye Yoğun İlgi

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241