banner279

AK Parti Van Edremit, İpekyolu ve Tuşba ilçe başkanları karşılama programı Salı gününe ertelendi

AK Parti Van İl Başkanlığı, Genel merkez tarafından atanan İpekyolu, Tuşba ve Edremit İlçe Başkanlarını karşılama için tertip edilen program kar yağışı nedeniyle 14 Ocak 2020 Salı gününe ertelendi.

AK Parti Van Edremit, İpekyolu ve Tuşba ilçe başkanları karşılama programı Salı gününe ertelendi

Konuyla ilgili olarak AK Parti Van İl Başkan Vekili Abdullah Çalım, Yürütme Kurulu, 3 ilçenin Başkan Vekilleri ile Kadın ve Gençlik Kolları başkanları ile bir toplantı yaptı.


Toplantıda yeni ilçe başkanlarının 13 Ocak 2020 Pazartesi günü saat 13.00'te Van Ferit Havaalanı'nın da karşılanacakları açıkladı. Hava koşullarından kaynaklı uçak seferlerinin iptali sebebi ile yeni ilçe Başkanları karşılama programı iptal edilerek 14 Ocak 2020 Salı gününe ertelendi.


Ak Parti Van İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada “Hava koşullarından kaynaklı uçak seferlerinin iptali sebebi ile yeni ilçe Başkanlarımızı karşılama programımız iptal edilmiştir. Karşılama programımız yarın 14. 01. 2020 Salı saat: 10.30'a alınmıştır.” Denildi.

Açıklamada, Salı günü saat 10.30'da havaalanında karşılamanın ardından İlçe başkanlarının konvoy eşliğinde ilçelerine gönderileceğini, yeni ilçe başkanları ile birlikte İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nun da Van'a geleceği ifade edildi.


Kaynak: Van Postası Gazetesi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner306

banner241