banner279

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı'nın esnaf ziyareti

AK Parti Van İl Başkanlığı Merkez İlçe Teşkilatı heyet halinde Van'daki esnafları gezerek, talep ve sorunlarını dinledi.

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı'nın esnaf ziyareti
AK Parti Van İl Teşkilatının Van’daki esnaf ziyaretlerini sürekli hale getirmesiyle birlikte heyetler halinde uzun zamandır devam eden ziyaretlerden birisi de Merkez İlçe teşkilatı heyetinin programı oldu. 
      Merkez İlçe Başkan Yardımcıları Adbürrahim Arslan ve Şebap Gencay ile birlikte Gençlik Kollarından Ömer Kanmaz’ın oluşturduğu heyet, birçok esnafı ziyaret ederek istek ve önerilerini not etmenin yanı sıra Hükümetin icraatları ve son çözüm süreci ile ilgili esnafların görüşlerini aldılar.
     Bölge insanları ve esnafları olarak, en çok kendilerinin çözüm sürecine sevindiklerini ve bu sürecin hayırlı bir şekilde sonuca ermesi için dua ettiklerini belirten esnaflar, yerel sorunlar ile ilgili gözlemlerini de heyetle paylaştılar.
     AK Parti Merkez İlçe Heyeti ise esnafın ve vatandaşın samimi temennilerini, görüş ve önerilerini sürekli parti kurmaylarıyla paylaştıklarını bu şekilde millete dönük yol alıp, yön belirlediklerini ifade ederek, ziyaretlerini sürekli yineleyeceklerini dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2013, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140