banner279

Ak Parti İl Başkanı Türkmenoğlu’ndan kongreye davet…

Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 31 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Ak Parti Van 7. Olağan Kongresi’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılacağını belirterek, kongreye Van halkını davet etti.

Ak Parti İl Başkanı Türkmenoğlu’ndan kongreye davet…

    Türkmenoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ülkeye, bölgeye ve Van’a her anlamda büyük katkıları olduğunu söyleyerek, kendisinii en iyi şekilde ağırlamaya çalışacaklarını ifade etti.

   

     Basın mensupları ile bir araya gelen Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın onayları ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir'in talimatları doğrultusunda AK Parti Van 7. Olağan İl Kongremizi, 31 Ekim Cumartesi günü, saat 12.30 'da Şehir Stadyumunda gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Van'ımıza teşrif edecek olmasının heyecanı ve haklı gururunu yaşıyoruz. Kentimize, Bölgemize ve Ülkemize çağ atlatan, ayrıca mega projeleri hayata geçiren Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı en iyi şekilde ağırlayarak, uğurlamak için büyük bir çaba içerisindeyiz. Kongre Komisyonumuz başta olmak üzere tüm İlçe Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları teşkilat mensuplarımız ile birlikte çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Havaalanı stat güzergâhımız ile şehir Stadımızda organizasyon çalışmalarımız devam ediyor. Van'ımıza ve bizlere yakışır bir Kongre gerçekleştirmek istiyoruz. Partimizin 2023 hedeflerine ulaşmasında Van'da bizlere verilen çok önemli görevin sorumluluk bilinci ile partimizi daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

     Söz konuu kongrede, birlik ve beraberlik örneğinin sergileceğini söyleyen Türkmenoğlu, “Bu kongremizde, partimizde daha önce görev almış veya yeni görev alacak, gönül vermiş, emek harcamış dava arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik örneği sergileyeceğiz.  Covid 19 salgını ile mücadelede hükümetimizin çalışmaları takdire şayandır. Haliyle kongremizde özellikle maske, mesafe ve temizlik uyarılarına istinaden katılımcılarımızın hassasiyet göstermelerini rica ediyoruz. Pandemi sürecini göz önünde bulundurarak yaşayacağımız bu heyecana Van halkımızı da davet ediyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın geçiş yapacağı Havaalanı ile stat arasındaki güzergahın büyük bir coşku koridoruna dönüşmesi için tüm halkımızı bekliyoruz. Kongremiz Van halkına, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun” diyerek sözlerini noktaladı.

    Program, soruların yanıtlanması ile son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140