banner279

Ak Parti adayları geliyor

"TEŞKİLATLARIMIZ VE HALKIMIZLA OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ"

Ak Parti adayları geliyor
 18 Nisan 2015 Cumartesi günü Van Ferit Melen Havalimanı’na gelecek olan AK Parti Van Milletvekili Adayları için Karşılama ve Tanıtım töreni düzenlenecek.
             Cumartesi günü saat 10.30’da Van Ferit Melen Havaalanı’nda büyük bir kalabalık tarafından karşılanacak olan AK Parti Van Milletvekili Adayları, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı’na geçecek. Eski Devlet Hastanesi alanında düzenlenecek olan Tanıtım Töreni’nde seçmen ve partililerle kucaklaşacak olan AK Parti Van Milletvekili Adayları tanıtımın ardından halka hitap edecek.

         "BÜYÜK BULUŞMAMIZA TÜM HEMŞERİLERİMİZİ DAVET EDİYORUM"
             Van’ın her bir noktasında demokrasi bayramı havasında bir seçim kampanyası yürüteceklerine vurgu yapan AK Parti Van Milletvekili Adayı Faruk Alpaslan “Cumartesi günü yapılacak olan karşılama ve tanıtım töreni ile seçim kampanyamız da başlamış olacak. İlimizde her bir kardeşimizle tek yürek olup 7 Haziran seçimlerine hazırlanacağız. Tüm teşkilat mensuplarımızın, Belediye Başkanlarımızın, aday adaylarımızın katılımıyla kampanyamızın startının verileceği bu büyük buluşmamıza, tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. İnşallah hep birlikte, kardeşliğimizi, gönül birliğimizi muhafaza ederek 7 Haziran seçimlerine hazırlanacağız” dedi.

          "TEŞKİLATLARIMIZ VE HALKIMIZLA OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ"
           Hedeflerinin Van’ın tüm ilçelerinde, mahallelerinde sandıklarda başarılı sonuçlar kazanmak ve yeni bir Anayasa yapma fırsatını yakalamak olduğuna vurgu yapan Alpaslan, “Ana Kademe, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, tüm ilçe teşkilatlarımızla ilimizde gitmediğimiz ilçe, mahalle, ev kalmayacak, elini sıkmadığımız kardeşimiz olmayacak. Bu seçim Türkiye’nin tarihinin, geleceğinin, kaderinin oylanacağı bir seçim. Bugüne kadar elde ettiğimiz kazanımlarla belli bir noktaya kadar geldik. Bu noktayı korur ve daha ileriye götürürsek 12 yılda sahip olduğumuz kazanımlarımızı devam ettirme ve geliştirme şansımız olur. İşte bunun için halkımızın bir kez daha AK Parti demesi ile ülkemiz için tarihi bir fırsat kazanacak. Bu fırsatı, bu gücü, emaneti her daim vatandaşının, ülkesinin çıkarına kullanan AK Parti, inşallah 8 Haziran sabahı zaferle uyanarak Yeni Türkiye için yeni bir anayasa yapma fırsatını yakalayacaktır’’ dedi

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 20:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140