banner279

Ahmet Özal'in Van temasları...

9. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ekonomist Ahmet Özal, Van'da davul zurna eşliğinde karşılandı.

Ahmet Özal'in Van temasları...

 Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Ağurlu ve Vanlı İş İnsanı Fahrettin Çuyrak ile birlikte Aşiret Liderleri, Kanaat Önderleri, Muhtarlar ve STK buluşması kapsamında Van'a davet ettiler.

    Van Ferit Melen Havaalanında Aşiret Liderleri STK temsilcileri, Kanaat Önderleri ve kalabalık halk tarafından davul zurna eşliğinde karşılandı. 

     Ekonomist Ahmet Özal, Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu, Vanlı İş İnsanı Fahrettin Çuyrak ve beraberindeki heyet ile birlikte ilk ziyaretini Van Birlik Vakfına yaptı.

  Ardında Kadim Aşiretler Federasyonu Rasim Aslan ,Van Ticaret ve Sanayi Odası (VANTSO) Necdet Takva, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez ve İl Emniyet Müdürü Atanır Aydın' a ziyarette bulundular.

  Son olarak Vangölü TV'de Ziya Türk'ün Gündemkiler adlı programa katılacak.

    Konu ile ilgili konuşan Tüketiciler Birliği Van Siyasetçi İş İnsanı ve Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Erhan Ağurlu ve Sivil Toplum Örgütü olarak Van'da birçok hizmetlere imza attık. Bilindiği gibi STK'lar demokrasinin vaz geçilmez unsurudur. Bu doğrultuda Derneğimiz tüketici hakları konusunda biraz daha etkili olmak adına 9. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal'ın oğlu sayın Ahmet Özal'ı ekonomist olmasından dolayı ilimize davet ettik. Dünyaca sayılı ekonomistler arasında olan Özal'ın Van ziyareti bizler için çok önemlidir. Şehri Vanımıza teşrif eden Sayın Ahmet Özal ve heyetine teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140