banner279

Tuşba’da tüm mahalleler parklarla donatılıyor

‘Parksız tek bir mahallemiz kalmayacak’ sloganıyla yola çıkan Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, parkı olmayan tek mahalle olan Beyüzümü’ne de park müjdesini verdi.

Tuşba’da tüm mahalleler parklarla donatılıyor

Hayata geçirdiği birçok projesi bölgede bir ilk olma özelliğini taşıyan Tuşba Belediyesi’nin toplum tarafından takdirle karşılanan mega projelerinin yanı sıra yaptığı parklarla da halk tarafından büyük beğeni topluyor. Hizmet odaklı yönetim anlayışıyla belediyenin bütçe ve imkanlarını ilçenin kalkınması ve halkının menfaatleri doğrultusunda kullanan Başkan Akman, merkez mehellerden olup, parkı olmayan tek mahalle olan Beyüzümü sakinlerine de park müjdesini verdi. Projesi tamamlanan parkın bin 900 metrekare alana sahip olacağını kaydeden Başkan Akman, ilk olma özelliğine de sahip olan parkın çok kısa sürede tamamlanarak mahalle sakinlerin hizmetine sunacaklarını belirtti.

Tuşba’da güzel hizmet ve projelere imza attıklarını dile getiren Başkan Akman, "Çocuklarımıza ve gençlerimize güzel bir gelecek sağlamak için belediye olarak elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz. Parsel sorunu yaşadığımız Beyüzümü mahallemizin dışında Allah'a şükürler olsun belediye olarak her mahallemize en az bir park yaptık. Belediye olarak yer sıkıntısı olmayan bazı mahallelerimizde de birden fazla park yaparak halkımızın hizmetine sunduk. Allah'a şükürler olsun Beyüzümü mahallemizde de bulduğumuz bin 900 metrekare alana mahalle sakinleri için dinlenme ve eğlenme alanı, çocuklar için oyun grupları ve gençler için de spor alanlarının olduğu güzel bir park oluşturuyoruz. Böylelikle parkı olmayan tek bir merkez mahallemiz kalmıyor. Parkımızın mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necmettin Arslantosun
Necmettin Arslantosun - 6 ay Önce

Allah var salıh akman çok güzel çalışıyo kolayi gelsın başkanım

SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140