banner279

BAŞKAN AKMAN, ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, beraberinde bulunan Belediye Meclis Üyesi Zübeyir Yıldızbaş ve birim müdürleri ile birlikte hafta sonu kısıtlamasında 10:00-17:00 saatleri arasında açık olan, Van-Erciş Karayolu üzerinde faaliyet gösteren fırın ve market gibi temel ihtiyaç maddelerini satan esnaf ile alışveriş merkezlerini ziyaret eden vatandaşlarla bir araya geldi.

BAŞKAN AKMAN, ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Her gün ilçenin farklı noktalarında faaliyet gösteren esnafı ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Başkan Akman, bugün de beraberinde bulunan Belediye Meclis Üyesi Zübeyir Yıldızbaş ve birim müdürleri ile birlikte hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen, 10:00-17:00 saatleri arasında açık olan Van-Erciş Karayolu üzerinde faaliyet gösteren fırın ve market gibi temel ihtiyaç maddelerini satan esnaf ile alışveriş merkezlerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. 

Otogar Kavşağı’ndan başlayarak Trafik Bölge Müdürlüğü Kavşağı’na kadar devam eden güzergahta bulunan tüm esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Akman, esnafa hayırlı işler dileyip, samimi sohbetler de bulundu. Yapılan ziyaretlerin amacının esnaf ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Başkan Akman, sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak olduğunu dile getirdi. 

Tüm esnafı dolaşarak karşılaştıkların sorunları yerinde görme fırsatı yakaladığını da vurgulayan Başkan Akman, halkla bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve isabetli olacağını dile getirdi. Başkan Akman, “Halkın ve esnafın yanlarında olduğumuzu görmesi çok önemlidir” şeklinde konuştu. 

Belediyenin yaptığı çalışmalardan çok memnun olduklarını belirten esnaf Belediye Başkanı Salih Akman’ın sık sık kendilerini ziyaret edip, sorunlarını dinlemesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler.

 Akman’dan, kısıtlamada açık olan iş yerlerine ziyaret…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241