banner279

Yeni Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir: “Gücümüz de, inancımız da var”

Van Büyükşehir Belediyespor'da Feyyaz Uçar'ın teknik direktörlük görevinden ayrılmasının ardından devre arasında takımın başına getirilen tecrübeli isim Hasan Erkin Şimşir ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı. Gazetemiz aracılığıyla takıma ilişkin ilk izlenimlerini paylaşan Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir; “Takımımız iyi. Bir üst lige çıkabilecek gücümüz de, inancımız da var. Biraz daha iyi çalışıp, biraz daha özverili çalışıp hedefe ulaşmak istiyoruz” dedi.

Yeni Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir: “Gücümüz de, inancımız da var”

Van Büyükşehir Belediyespor'un yeni Teknik Direktörü Hasan Erkin Şimşir, takımla birlikte çalışmalara başladı. İkinci devre hazırlıklarını Antalya'da kamp yaparak sürdüren Van Büyükşehir Belediyespor'da yeni bir dönem başladı. Takımla birlikte çalışmalara başlayan Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir, ilk izlenimlerini gazetemiz aracılığıyla paylaştı.

Antalya'da iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini, ortamlarının da güzel olduğunu belirten Şimşir; “Açıkçası takıma olan güvenim tam. İyi oyuncularımız var. Daha iyi çalışıp, daha özverili olacağız. Dokunuşlar yaparak da daha iyi bir takım olacağız. Ben buna inanıyorum. Bizim yapmamız gereken özverili bir şekilde çalışmak ve hedefimize odaklanmak” dedi.

Van'ın futboldaki geçmişinin başarılarla dolu olduğunu bildiğini kaydeden Şimşir; “Futbolu seven bir kentin takımına geldiğim için mutluyum. Seyirci ağırlığı olan bir takımımız var. Özlenen bir lig var. İnşallah bizler de daha iyi, daha özverili çalışarak arzu edilen bir üst lige çıkarız. Hep birlikte elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.
“Takımdan ayrılacak ve takıma yeni katılacak olan futbolcular olacak mı?” sorumuzu da yanıtlayan Teknik Direktör Şimşir; “Bunun için hazırlık maçlarında takımı bir kez daha görmek istiyorum. Bu konular hazırlık maçlarından sonra kesinlik kazanacak” diye konuştu.
Özel Haber: Umut Tarhan

Kaynak: (Prestij Haber Merkezi) - Prestij Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140