banner279

Van Masterler'den, Yolspor'a ziyaret…

Van'ı uluslararası Türkiye Masterler Futbol Turnuvası'nda başarıyla temsil eden Van Masterler ziyaretlerine devam ediyor.

Van Masterler'den, Yolspor'a ziyaret…

Van Yolspor'u yeni sezon çalışmalarını yaptığı Sanayi semt sahasında ziyaret eden Van Masterler Derneği Başkanı Zeki Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Şevgin, Bengin Çakay, Oktay Aksoy, Çetin Berge ve Rıdvan Can Yolspor yöneticilerine başarılar diledi. Bölgesel Amatör Lig'de Van'ı temsil eden Vangölü Sportif Faaliyetleri Spor Kulübü ziyaretinin ardından Bölgesel Amatör Lig'de Van'ın temsil eden bir diğer takım olan Van Yolspor'a ziyarette bulunan Van Masterler, Van Yolspor Teknik direktörü Fahrettin Ertutar, Yardımcı Antrenör Kılay Gülmez ve kaleci antrenörü Gökhan Yıldız'a başarı dileğinde bulundular. Van Masterler Derneği Başkanı Zeki Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri takımın çalışmaları hakkında Teknik Direktör Fahrettin Ertutar'dan bilgi aldıktan sonra takıma baklava ikramında bulundular.

"İKİ KULÜBÜMÜZE BAŞARILAR DİLİYORUZ"

Ziyarette konuşan Van Masterler Derneği Başkanı Zeki Yılmaz, "İlimizi Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek Vangölü Sportif Faaliyetleri Spor kulübü ve Van Yolspor'a başarılar diliyorum. Profesyonelliğe giden yolda her iki temsilcimize de canı gönülden başarılar diliyoruz" dedi.

MASTERLER'E TEŞEKKÜR

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Van Yolspor teknik direktörü Fahrettin Ertutar ise Van Masterler Derneği Başkanı Zeki Yılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, bu ziyareti anlamlı bulduklarını ifade etti. Ertutar, BAL Ligi'nde Van'ı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140