banner315

Batuhan kalacak mı, gidecek mi?

B.Vanspor’un golcüsü ve sezonu gol kralı olarak kapatmayı başaran Batuhan Er’in takımda kalıp kalmayacağı merak konusu. Yeni sezonda taraftarlar Batuhan’ın takımda kalmasını isterken, golcü oyuncuya, Süper Lig, 1. Lig ve 2. Lig’den bazı takımların talip olduğu konuşuluyor.

Batuhan kalacak mı, gidecek mi?

    B.Vanspor’da attığı gollerle taraftarların gönlünde yer bulan Batuhan Er’in yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyor.

    Taraftarlar yönetimin Batuhan ile ilgili tutumunu merak ederken, golcü oyuncu ile yeniden sözleşme yapılması ve takımda kalması isteniyor. Bazı kaynaklara göre ise Batuhan’ın iyi bir ücretle transfer edileceği konuşuluyor.

   B.Vanspor taraftarlar ise “Batuhan takımın en iyi oyuncularından biri. Attığı gollerle çok iyi bir performans gösterdi. Takımın TFF 2. Lig’e yükselmesinde büyük katkıları oldu. Batuhan yeni sezonda takımda kalmalıdır. Sadece Batuhan değil, taraftarların da görüşlerine başvurularak başarılı oyuncuların gönderilmemesi gerekir. Eğer takım bozulmadan, birkaç transfer yapılırsa yeni sezonda da başarılı olması için hiçbir mazeret kalmaz. Ancak özellikle maddi anlamda kentteki işadamlarının B.Vanspor’a destek olmasını istiyoruz. Çünkü hiçbir takım maddiyat olmadan sadece özveriyle bir yerlere gelemez. O yüzden herkesin bu takıma küçük-büyük bir katkısının olmasını istiyoruz” yorumunu yaptılar.Van Bölge Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140

banner317

banner319