banner279

BAŞKAN DULGER'DEN VANSPOR'A DESTEK ÇAĞRISI

BİZ VANSPOR'UN YANINDAYIZ SİZDE BİZİMLE OLUN!

BAŞKAN DULGER'DEN VANSPOR'A DESTEK ÇAĞRISI

Vansporr taraftarlar derneği başkanı Ercan Dulger yaptığı yazılı basın açıklamasında her yönümüzle takımımıza sahip çıkma günüdür dedi..

Dulger şunları söyledi bugün deplasmanda Etimesgutspor'u  mağlup eden takımımızı yürekten kutluyoruz. Bizlere bu sevinci yaşatan Külüp Başkanımız Servet Yenitürk, Teknik direktör Serhat Gülpınar hocamız ve tüm futbolcu kardeşlerimize kara kobralar olarak teşekkür ediyoruz.
Şu an kentimizin her yerinde Vanspor'un başarısı konuşuluyor. Şampiyonluk rüzgarları kentimizde esiyor. Bunu tersine çevirmemeliyiz. O açıdan 
Kentimizin tek profesyonel takımı olan ve şuan şampiyonluğa oynayan Vanspor'umuza destek çıkma zamanıdır. Bu takımın şampiyonluğu verilecek desteklere bağlıdır. Kenetlenip hep birlikte takımımıza destek vermeliyiz. Yıllar sonra böyle bir şansı yakalamışken herkes elini taşın altına koymalıdır ki Şampiyonluk gelsin. Grup Kara Kobralar olarak her zaman her yerde takımımızın yanındayız. Gün kenetlenme ve takıma destek verme günüdür. Kentimizin illeri gelenlerini, İş adamlarımızı, Stö'lerimizi kısacası herkesi Vanspor'a desteğe bekliyoruz. Biz bir olursak kenetlenirsek destek verirsek başarırız. Vanspor yanlız değil diyerek haydi Van Takımına sahip çık destek ver.

Ercan DÜLGER
KARAKOBRALAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241