banner279

Başarılı sporcular, Başkan Say’ı ziyaret etti

Van’dan Türkiye’yi temsilen Avrupa Şampiyonlarına katılarak derece elde eden milli boksörlerden Evin Erginoğuz ve Ahmet Pekel Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başarılı sporcular, Başkan Say’ı ziyaret etti

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, beraberinde Edremit Gençlik ve Edremit İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hakan Gündoğdu, Boks Antrenörü Ayhan Öz ve milli boksörler Evin Erginoğuz ile Ahmet Pekel ile birlikte Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ı ziyaret etti.

    Ahmet Pekel’in Eylül ayında Gürcistan’da yapılan Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa 5’nciliği, Evin Erginoğuz’un ise  Ekim ayında Bulgaristan’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda 5’ncilik elde ettiğini dile getiren Müdür İnanç, Başkan Say’a sunmuş olduğu desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

    Çocukların aldıkları desteklerin hiçbir zaman karşılıksız kalmadığını vurgulayan İnanç,  Edremit Belediyesi ve Başkan Say’ın spora ve sporcuya verdiği önemin herkesçe bilindiği ve her kesime örnek olması gerektiğini dile getirdi. Sporcuların bundan sonra ulusal ve uluslararası müsabakalara da Edremit Belediyesi’nin sponsorluğunda çıkacaklarını ifade eden İnanç, belediyenin isim ve logosunun yer alacağını ifade etti.

    “Her zaman sporun ve sporcularımızın yanında olacağız”

      Elde edilen başarıdan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Say ise başta hocaları olmak üzere Evin Erginoğuz ile Ahmet Pekel’i tebrik etti. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini vurgulayan Başkan Say, desteklerini sonuna kadar sürdüreceklerinin sözünü verdi. Elde edilen başarıdan dolayı Erginoğuz ve Pekel’i ayrıca ödüllendireceğini kaydeden Başkan Say,  “Amacımız sporcularımızı destekleyerek, geleceğimiz olan çocukları ve gençleri sporla birlikte sosyal ve kültürel etkinliklerle buluşturmaktır. Onların önünü açarak ulusal arenada da bizlere yaşattıkları bu gibi gururlara ortak olmaktır. Gerek şahsım gerekse de belediye olarak spora ve sporcularımıza desteklerimiz azalmadan artacaktır. Ben tekrardan pırıl pırıl bu çocuklarımızı tebrik ediyor, emeği geçen başta hocaları olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

      Sohbet havasında geçen ziyaret sonrası Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ın Başkan Say’a boks eldivenleri hediye etmesi ve toplu hatıra fotoğrafının çektirilmesi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner306

banner241