banner279

Yusuf Kaplan’dan Ramazan Böçkün çağrısı: Yanlıştan dönün

Yazar Yusuf Kaplan, Diyarbakır'da bulunan Ulu Camii'nde İslamiyet hakkında insanları bilgilendiren Ramazan Böçkün'ün akıl hastanesine kaldırılmasına çok sert tepki gösterdi.

Yusuf Kaplan’dan Ramazan Böçkün çağrısı: Yanlıştan dönün

Diyarbakır'da bulunan Ulu Camii'nde İslamiyet hakkında insanları bilgilendiren Ramazan Böçkün hakkında açılan dava sonuçlandı. İslam düşmanlarınca açılan dava sonucu Böçkün, akıl hastanesine yatırıldı.

Ramazan Böçük'ün akıl hastanesine yatırılması duyarlı Müslümanların tepkisini çekerken Yusuf Kaplan da yaşanan duruma ilişkin bir paylaşım yaptı.

Yusuf Kaplan, "Uyarıyorum. Bu güzel adamı akıl hastanesine koyan adamı akıl hastanesine koymalı. Bu yanlıştan derhal dönülmeli. Allah'tan korkmak lazım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 13:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 13 ay Önce

Bu hakimlerden Allah korkusumu olur adelet böyle haksız hukuksuz bir dönem görmedi yargı doğru perinceğin ekibinin elinde ne adeleti bekiyosunuz

Yüksel karahan
Yüksel karahan - 13 ay Önce

Böylesi davetci güzel bir insanı mahkemeye vermek mutlaka islama aykırı bir yanlışı şikayet eden her kim ise önce kendine bir bakmalı sozve hareketlerine dönüp bakmalı ve şikayetini geri çekmelidir. Yıllar önce şöyle demiştim.
Şu çihani gezeceksin
Gezip aleme bakacaksin
Kimine veli kimine deli diyeceksin
Şu cihanda delisinide velisinide seveceksin
Sevip gönüllere gireceksin
Mevlanin cennetine göçeceksin

Mehmet akelma
Mehmet akelma - 13 ay Önce

Yusuf hocama aynen katılıyorum ramazan hocanın derhal bıarkılması lazım böyle bir alimin yeri insanların ve toplumun icidir yazık yazık

Nurullah Çelebi
Nurullah Çelebi - 13 ay Önce

İslam düşmanlığı hâlâ faal demekki. Allah adına konuşan bir insana deli muamelesi yapmak nasıl bir zihniyet. Eşcinsel evlilik sevenler hür. İslamı anlatan adam deli. İnşAllah bu yanlıştan dönülür

SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner306

banner241