banner279

Yol uygulamasında yakalanan hırsızlık zanlısı tutuklandı

Van’da yol uygulaması sırasında hırsızlıktan arandığı belirlenerek gözaltına alınan şahıs, çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Yol uygulamasında yakalanan hırsızlık zanlısı tutuklandı

Van İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 23 Aralık 2018 günü Müdürlüğümüz Tuşba İlçe Emniyet Müdürlüğü Görevlilerimizce; Kalecik Mahallesi Kalecik Toki Yolu üzerinde oluşturdukları uygulama noktasında suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahıs ve araçların yakalanması yönelik gerçekleştirilen uygulama esnasında; durumundan şüphelenilerek durdurulan 72 plaka sayılı aracın yapılan sorgulamasında; araç ve araç içerisinde yaklaşık 300.000,00 TL değerinde kol saatlerinin çalındığı beyanıyla (M.Y.)'nin İlimiz İpekyolu İlçe Emniyet Müdürlüğüne müracaatının olduğu tespit edilmesi üzerine;

Olayla ilgili (F.B.) isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan (F.B.) isimli şüpheli şahıs hakkında tanzim edilen tahkikat evrakı ile birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır.

Van Emniyet Müdürlüğü olarak İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü asayiş olayının önlenmesine yönelik olarak çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir." denildi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140