banner279

VAN'DAN BÜYÜK TEPKİ

Avrupa Parlamentosu'nda (AP) Türk bayrağını yırtan ırkçı Yunan milletvekili Loannis Lagos'a sert tepki gösterdi

VAN'DAN BÜYÜK TEPKİ

Vatansever gennçler derneği başkanı Veysel Taşdemir yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi...

Avrupa parlamentosunda konuşma yaptığı esnada şanlı bayrağımızı yırtma küstahlığı gösteren aşırı sağcı Yunan vekil Loannis LAGOS isimli kafatasçı bilmelidir ki , tarihinde şanlı zaferler olan ülkemizin mazisinde yer alan en önemli başarılardan biri atalarını denize dökmemizdir.

Anlaşılan odur ki ülkemizin son yıllarda savunma sanayi alanındaki başarıları kendilerininde sonunun ataları gibi olması korkusudur, ki haklıdır.

Yaklaşık 100 yıldır uykuda olan dev artık uyanmış dünyaya nizam vermek şiarı ile dizginleri eline almaya başlamıştır. Bu durum tabiatı ile yüreklerinde korku ve paniğe sebebiyet vermiştir.
 
Yunan vekil ve içimizde bulunan sevicileri şunu çok net bilmelidir Fatih Sultan Mehmet Han'ın torunları , Selahaddin Eyyubi'nin torunları ve Halit Bin Velid'in torunları geçmişte atalarının yaptığı gibi tarih yazacak ve Biiznillah dünyada nizam tekrardan tesis edilecektir.

Son olarak konsey kürsüsünde kağıt üzerinde resmedilmiş bayrağı yırtan vekile yıllar önce Kıbrıs'ta şanlı bayrağımızı indirmeye çalışan Yunan vatandaşının akıbetini hatırlatmak istiyoruz. 

Korkun ,ürperin , titreyin biz bize biçilen misyonun farkındayız ve yakında korkularınız ile sizleri yüzleştireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle yüreğinde İslâm, Vatan ve bayrak sevgisi bulunan bütün Vatanseverlere saygı ve selamlarımı sunuyor kendilerine tarih yazmak için hazır olmaları çağrısında bulunuyorum... 

VATANSEVER GENÇLER DERNEĞİ GENEL    BAŞKANI

Veysel TAŞDEMİR
 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 16:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ishak POLAT
Ishak POLAT - 2 yıl Önce

Bu bayrak inmez, bu ülke bölünmez.Bunu düşünen hagi davalı olursa olsun çok aptal olduğunu bilmelidir.ÇunkuTürk Milleti tarihte o kadar çok destanlar yazmış ki Yunan halkı ve o geri zekalı vekilleri bunu hayal bile edemez.Istiklâl savaşında ataları diri, diri kovuldular.Her şeyden önce o zat vekil önce kirli tarihine bakması gerekir.Canımız ay hilalli bayrağımız hiç önlemiştir ve hiç bir zaman inmeyecektir.Her zaman zafer ıslamın ve TURK'UN olacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140