banner207

Vali Bilmez belediye hizmetlerini incelemeye devam ediyor

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Otobüs Kalkış Noktası, Aşevini ve Makine İkmal Daire Başkanlığına bağlı atölyelerde incelemelerde bulundu.

Vali Bilmez belediye hizmetlerini incelemeye devam ediyor

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Bilmez, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri incelemeye devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Edremit ilçesi Süphan Mahallesinde yapılan ve içerisinde idari bina, araç bakım atölyeleri, 48 adet peron, yedek parça ve lastik depoları ile kaporta-boya atölyelerinin yer aldığı Otobüs Kalkış Noktasını inceledi. 

Daha sonra içerisinde 14 atölyenin bulunduğu Makine İkmal Daire Başkanlığına bağlı yerleşkeyi gezen Vali Bilmez, burada çalışanlarla sohbet ederek, yapılan işlerle ilgili bilgi aldı. Vali Bilmez, makine ikmal yerleşkesinde bulunan Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Daire Başkanlığına bağlı aşevinde de incelemelerde bulundu. 

Vali Bilmez'e Genel Sekreter Yardımcıları Fazıl Tamer ve Ülker Cem Kaplan ile Makine İkmal Daire Başkanı Selim Elhansu ve Ulaşım Daire Başkanı Kemal Mescioğlu eşlik etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak sevdalı
Ak sevdalı - 3 ay Önce

Ak parti Van da 14-0 kaybedecek. Ve hak ediyor en başta Kayhan bey ve diğerleri yüzünde . İlçeler çok vahim bir ikisi hariç. En basitinde Tuşba brukilerin çoğunluk olduğu yeri 200 oyu olan kişiye verdiniz yazıklar olsun. Şimdi Yılmaz berkinin tam istediği isimdi. Şimdi oylar Yılmaz’a....

M.Ali Aras
M.Ali Aras - 3 ay Önce

Çok gecikmiş bir yazı bu bence.Bir düşünelim 2002 den beri gönül rızasıyla hangi vekile oy verdik? Reis'e oy veriyoruz ,bu dava ümmet davasıdır dedik ve çalıştık cabaladik.Peki netice ne oldu? Biner, Haydaroğlu,Altun،ejder, Dinçer,Bilici v.s. bunlardan hangisi bu şehre ne yaptı?ne gibi bir katkı sundu.Gerek siyasi gerek ekonomik anlamda hangisi taş taş üstüne koydu?Ben şahsen oyumu helal etmiyorum hiçbirine
Hiç kivirmaya gerek yok.Bunlar yıllardır Ak Parti'nin oyunu eriten kişilerdir.Bunlardan ders alındı mı ? Hayır..Bu kez de aday seçimleri tamamen isabetsiz ve kapalı kapılar ardında yapılan kirli pazarlıklar sonucu olmuştur.Biz bunu reddediyoruz.O eski vekil ve başkanlara da ahireti hatırlıyorum.Davaya verdikleri zarar büyüktür.su anki il başkanı eski vekil olan kişinin bu halkta nasıl bir karşılığı vardır onu da bilen söylesin.

SIRADAKİ HABER

banner241

banner248

banner141

banner140

banner247

banner203