banner315

Türkmenoğlu ve Arvas öncülüğündeki Vanlı heyetten Sağlık Bakanı Koca’ya ziyaret

27. Dönem Van Milletvekili TBMM Çevre Komisyonu üyesi Abdulahat Arvas, Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Van Eğitim ve Araşt Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret etti.

Türkmenoğlu ve Arvas öncülüğündeki Vanlı heyetten Sağlık Bakanı Koca’ya ziyaret

Ak Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek kentin sağlık durumuyla ilgili görüşmelerde bulundu. Van Milletvekili Abdulahat Arvas yaptığı açıklamada, “Van İl Başkanımız Kayhan Türkmenoğlu ve Bölge Hastanesi Başhekimi Sabahattin Çelik ile Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca Beyi ziyaret ederek Van’ın sağlık taleplerini ilettik. Pandemi sürecinde büyük çaba sarfedip başarı gösteren bakanımıza milletimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda da , “Hastanemiz Başhekimi, Doç. Dr. Sebahattin Çe Van ve Bölge Sağlığı adına Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek görüşmelerde bulundu. Ayrıca Van ilimize her anlamda katkı sunan Milletvekilimiz Abdulahat Arvas ve AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'na teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verild

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140

banner317

banner319