banner279

Türkmenoğlu'ndan Özalp ziyareti

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, göreve yeni atanan Özalp İlçe Başkanı Ercan Ağar'a "Hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirdiler.

Türkmenoğlu'ndan Özalp ziyareti

İlçeye kalabalık bir heyetle giden Türkmenoğlu ve heyeti, partililer tarafından çiçeklerle karşılandıktan sonra ilçe binasının açılış törenine de katıldı.
Burada kısa bir konuşma yapan AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, "Genel merkezimiz genç, dinamik, müteşebbis ruha sahip ve Özalp halkı tarafından sevilen Ercan Ağar'ı İlçe Başkanımız olarak görevldndirmiştir. Biz İlçe Başkanımızın çok başarılı hizmetlere vesile olacağına inanıyoruz. Yeni parti binamızın hayırlı hizmetlere ev sahipliği yapmasını temenni ediyorum." dedi.
Özalp İlçe Başkanı Ercan Ağar da, kendisine duyulan güven ve oluşan beklentiyi boşa çıkarmamak için gecelerini gündüzlerine katacaklarını söyledi.
Konuşmalardan sonra okunan duaların ardından parti binasının kurdelası kesilerek hizmete açıldı. Bir süre partililerle sohbet eden Türkmenoğlu, daha sonra ilçe esnafını gezdi ve İlçe Kaymakamı Abdulkadir Çelik'i makamında ziyaret etti. Çelik'ten ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi de alan Türkmenoğlu, AK Parti ilçe eski başkanı M. Şirin Ataç'ı ve trafik kazası geçiren, tedavisi evde devam eden Sıracettin Gözütok'u yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ederek geçmiş dileklerini aktardı.
Türkmenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Özalp'tan ayrılarak Muradiye ilçesine geçti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241