banner279

TSO heyetinden, Facebook İstasyon Merkezi’ne ziyaret…

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Veysel Parin ve Serdar Balandi ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Van Genç Girişimciler İcra Kurulu (GGK) Başkanı M. Seyhan Demir ve üyeleri İstanbul’da Facebook İstasyon Merkezi ve İstanbul GGK’yı ziyaret etti.

TSO heyetinden, Facebook İstasyon Merkezi’ne ziyaret…

 İlk olarak Facebook İstasyon Merkezini ziyaret eden heyet, burada Habitat Başkanı Sezai Hazır ve Topluluk Merkezleri Direktörü İsmail Metin ile bir araya geldi. Merkezde incelemelerde bulunan heyet, Van’da hayata geçirilecek olan Bölgesel Topluluk Merkezi’nin detaylarını görüştü.

   Ziyarette, Topluluk Merkezinde sunulan birbirinden farklı programlar aracılığıyla bireylerin, işletmelerin ve STK’ların dijital dünyada kendilerini geliştirebilmeleri ve büyümeleri için sağlanacak destek ve projeler görüşüldü.

  Ardından TOBB Van Genç Girişimciler Kurulu (GGK), İstanbul Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti.

  İstanbul GGK Başkanı Kemal Karabel ve İcra Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Van Genç Girişimciler Kurulu İcra Kurulu üyeleri, burada ortak bir toplantı gerçekleştirdi.

   İstanbul Sanayi Odasında gerçekleştirilen toplantıda Van ile İstanbul Genç Girişimciler Kurulu’nun ortak hayata geçireceği projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

   TOBB İstanbul GGK Başkanı Kemal Karabel, Van Genç Girişimciler Kurulu’na ziyaret ve ortak toplantıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Van GGK Başkanı M. Seyhan Demir ise ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.

   Gerçekleştirilen ziyarette, TOBB Van Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı M. Seyhan Demir, Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Yardımcıları Musa Güneş ve Mete Karam, Genç Girişimciler İcra Kurulu üyeleri; Özge Ersezer, Lokman Kaval, Necdet Alıcı, Rıdvan Bilen, Hamza Ömer Yılmaz ve Sercan Orhun yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140

banner306