banner279

Tekataş'ın saha denetimleri sürüyor

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, sürekli sahada denetimler yaparak, çalışmalar hakkında bilgiler alıyor. Çalışmalar sırasında personellerle sohbet eden Tekataş, “iş güvenliği asla ihmale gelmez, tedbirinizi almadan işe koyulmayın” dedi.

Tekataş'ın saha denetimleri sürüyor

   Gevaş İlçesinde devam eden çalışmaları yerinde takip eden VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Gevaş Halime Hatun Kız Lisesi kanalizasyon hattının 120 metrelik bölümünün yapımını gerçekleştiren ekipleri ziyaret etti.  Okulun eski hattının zarar görmesi üzerine yeni hat çekimi için çalışma başlatan ekipler eğitim kurumunun büyük bir sorununun gidermiş oldu.

          VASKİ Güney Şube Müdürü Tevfik Ergenç’den çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Genel Müdür Tekataş, personelleri iş güvenliği konusunda uyardı. Çalışmalarda kesinlikle iş güvenliğinin ihmal edilmemesini isteyen Tekataş, VASKİ kurumu olarak önemli projelere imza atıyoruz. Ekiplerimiz yazı kışı dinlemeden hizmetlerini sürdürüyor. Hepsiyle büyük gurur duyuyorum. Onlar büyük işlere imza attılar. Halkın rahatı için hizmeti her yere taşıdılar” şeklinde konuştu.

       Tekataş, “bizim personellerin fedakarlığını takdir ediyoruz.  Onlara tavsiyemiz her işte güvenliği tam olarak alıp öyle hareket etmeleridir.  Onlar bizim için kıymetlidirler. Tüm Vaski ekiplerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

       Tekataş’ın incelemelerine Özel Kalem Müdürü Mustafa Numan Özdağ da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140