banner279

Şemsettin Bozkurt'tan İmamoğlu’na İstanbul ile Van’ın kardeş belediye önerisi

VOSİAD Başkanı Şemsettin Bozkurt, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Bozkurt, ziyarette İstanbul ile Van'ın kardeş şehir olması önerisinde de bulundu.

Şemsettin Bozkurt'tan İmamoğlu’na İstanbul ile Van’ın kardeş belediye önerisi

VOSİAD Başkanı Şemsettin Bozkurt, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Bozkurt, ziyarette İstanbul ile Van'ın kardeş şehir olması önerisinde de bulundu.

Van Organize Sanayicileri İş Adamları Derneği (VOSİAD) Başkanı Şemsettin Bozkurt, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. 

Bozkurt, ziyareti sosyal medya hesaplarında duyurdu.  İmamoğlu’nun yakın bir zamanda Van’a bir ziyaret gerçekleştireceğini ifade eden Bozkurt, ziyaret esnasında Van Büyükşehir Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında kardeş belediye projesi önerisini İmamoğlu’na ilettiğini söyledi.  İmamoğlu’nun bu projeye çok sıcak baktığını belirten Bozkurt, görüşmeyi VOSİAD adına gerçekleştirdiğini vurguladı.

Şemsettin Bozkurt'tan İmamoğlu’na İstanbul ile Van’ın kardeş belediye önerisi

İŞTE BOZKURT’UN O MESAJI
Bozkurt’un sosyal medyadaki duyurusu, “VOSİAD Adına @istanbulbld (İBB) Başkanı [email protected] İmamoğlu’na tebrik ziyaretinde bulunduk. Van için bir ziyaret planlanıyor önümüzdeki günlerde netleşecek. Van BŞB İle İstanbul BŞB’nin kardeş belediye konusunu konuştuk. İçtenliği ve misafirperverliği için teşekkür ediyoruz”

DAHA ÖNCEDE SOSYAL MEDYADAN KUTLAMIŞTI
VOSİAD Başkanı Bozkurt, İmamoğlu belediye başkanı seçildiğinden hemen sonra gene sosyal medya hesabında kendisini kutlayan bir mesaj paylaşmış ve konu gazetemizde haber olmuştu. Bozkurt o mesajında ise , ““Seçim süreci boyunca toplumun refahı, huzur ve mutluluğu için kapsayıcı ve kuşatıcı bir dil kullanan değerli dostum ve eski komşum [email protected]_imamoglu’nu tebrik eder İBB başkanlığı görevinde başarılar dilerim. Kendisinden Van BŞB’sini kardeş belediye ilan etmesini umut ediyorum” demişti.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner140

banner241