banner279

Necdet Takva'dan VGC ve İHA'ya ziyaretler

AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva'dan VGC ve İHA'ya ziyaretler

Necdet Takva'dan VGC ve İHA'ya ziyaretler

Necdet Takva’dan Vangölü Gazeteciler Cemiyetine ziyaret

AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, Vangölü Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğantarafından yaklaşık üç hafta önce VanBüyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Necdet Takva, ziyaretlerini sürdürüyor. İlçelerdeki ziyaretlerinin yanı sıra kentte STK ve kurum amirleri ile esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Necdet Takva, Vangölü Gazeteciler Cemiyetini de ziyaret etti. 

Vangölü Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fatih Sevinç ve yönetim kurulu üyeleri Şükrü Akyüz, Aytaç Aykaç, Bişar Ulutaş, Rıdvan Can ve Cemal Aşan ile görüşen Takva, Van’daki rakipleri olan HDP’nin iktidar olma gibi bir niyetinin olmadığını ifade etti. Takva, seçimlerde kendisine adaylık görevinin verilmesinin AK Parti’nin değişim, gelişim ve dönüşüme önem verdiğinin bir göstergesi olduğunu kaydetti. 

Başkan Sevinç ve yönetim kurulu üyeleri ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 

Başkan Adayı Takva’dan İHA’ya ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, İhlas Haber Ajansını (İHA) ziyaret etti. 

31 Mart seçimleri öncesi ziyaretlerini sürdüren AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, İHA Van Bölge Müdürlüğünü de ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında seçim çalışmaları ile ilgili İHA Van Bölge Müdürü Şükrü Akyüz’e bilgi aktaran Takva, yapılacak olan projelere değindi. 31 Mart seçimlerinin Van için önem arz ettiğini dile getiren Takva, “Bu seçim, Van’ın seçimi olacak. Yatırımların, hizmetlerin ve umutlu yarınların seçimi olacak. İnanıyorum ki Van halkı; hizmet için, yapılan ve yapılacak olan yatırımlar için, huzurlu ve mutlu yarınlar için, istihdam için ve özellikle Van’ın hak ettiği yere gelmesi için oyunu sandığa yansıtacak. Ben bu anlamda Van için, Van halkı için, partimiz için güzel ve iyi neticeli bir seçim olacağını düşünüyorum” dedi. 

İHA Van Bölge Müdürü Şükrü Akyüz ise, Başkan Takva’ya başarılar dileyerek, ziyaretlerinden ötürü kendisine teşekkür etti. 

Başkan Takva’ya ziyaretlerinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ferhat Atacan ve partililer eşlik etti. 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner141

banner241

banner140